Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

Μία ώρα πριν, το μέλος GFFermari έγραψε:

Παίζει ρόλο και τι mode παίζεις.

Στο Domination είναι πιο ελεγχόμενα τα πράγματα. Δεν έχει οχήματα, έχει λίγα άτομα, είναι μικρό το map και δε χάνεις από τυχαία γεγονότα.

Στο 64 Conquest είναι ότι κάτσει. Μπορεί να έχεις 50/10 ή το αντίστροφο.

Domination πρέπει να παίζαμε. Θα δοκιμάσω και χάρτη με 64 παίκτες, ώστε να δω πως τα πάει ο cpu.

 

πριν 9 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εμεις παιζουμε μονο conquest ειναι η αληθεια. Οτιδηποτε αλλο μου φαινεται οτι ειναι μαζεμενοι ολοι σε ενα σημειο και γινεται χαμος δεν καταλαβαινεις απο που σου ερχονται...

 

Παντως για αρχη το 6-12 ειναι πολυ καλο σκορ. Εγω οταν πρωτοξεκινησα ειχα κατι 3-20 κτλ. Οχι οτι τωρα ειμαι γαματος αλλα δεν τρωω ολικη πετσα :p

 

Πράγματι. Αν έπιανε η αντίπαλη ομάδα τις κατάλληλες θέσεις, δεν τολμούσες να ξεμυτίσεις.

Άσε που δεν μπορούσα να βρω ένα όπλο να μου αρέσει. Δοκίμασα με το sniper, αλλά δεν. Ελπίζω να έχει κι άλλα όπλα, γιατί απ' αυτά που έχει στις επιλογές, κανένα δεν μου έκανε. 

Επίσης, πολλές φορές χτύπησα κάποιον, χωρίς να τον σκοτώσω. Από ακρίβεια άστα να πάνε. Αφού τον λόκαρα τον άλλον, πώς γίνεται να μην τον σκοτώνω;

Άντε, κανονίστε κανένα ματσάκι. Μην τρέχω μόνος μου σαν το κοτόπουλο.

Link to comment
Share on other sites

Μα ναι, το διαπίστωσα με οδυνηρό τροπο:p.

Στο cod, έπαιρνα πάντα το γερμανικό sniper και θέριζα κόσμο. Ειδικά όταν έμαθα να το χρησιμοποιώ σαν καραμπίνα σε κοντινές αποστάσεις. Αργότερα, πειραματίστηκα και με το γερμανικό μονόβολο με εξίσου καλά αποτελέσματα.

Εδώ, τα όπλα δεν έχουν την ακρίβεια που περίμενα. Ρεαλισμός; Όπλα του Α' ΠΠ; Χάλια όπλα για όσους τώρα ξεκινάνε; Όλα αυτά μαζί; Όποιο απο τ' ανωτέρω κι αν ισχύει, θέλει εξάσκηση. 

Θα προσπαθήσω να μπω. Σαν ανέκδοτο ''δύο Έλληνες βρέθηκαν στη μέση του bf''.

Έγινε επεξεργασία από DEADLAZARUS
Link to comment
Share on other sites

Απλα το cod ειναι πανευκολο σαν παιχνιδι. Ειναι φτιαγμενο για 12χρονα νομιζω οσα εχω παιξει. Οχι οτι το BF ειναι υπερ-ρεαλιστικο, απλα σιγουρα ειναι πιο κοντα στο νορμαλ απο το cod.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα, λόγω μωρού δεν μπορώ να βρίζω ή να φωνάζω. Μόλις μάθω αυτό το discord και πώς λειτουργεί, θα γίνω master του γραπτού trash talking:hehe:. Αν είχε enforcer το παιχνίδι, θα ήμουν κάπου χρήσιμος.

 

Link to comment
Share on other sites

πριν 3 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Βρισιμο μεσα απο τα δοντια :p

Death metal ένα πράγμα:hehe:.

 

πριν 6 λεπτά, το μέλος sstav έγραψε:

κάτσε κατσε να κάνει κανα παιδάκι και να πρέπει να τρέχει φροντιστήρια-κολυμβητήρια να σου πω εγω "1900-2100 είμαι μέσα".

Θα ερχεται 2200 και τα ματια θα σφαλίζουν μόνα τους...

 

Κανονίστε ματσάκι για μετά τις 9. Να κάνω μπάνιο τη μπεμπούλα και να την κοιμήσουμε. Μετά, θα σκοτώνω με ήσυχη τη συνείδησή μου.

@sstav Εσύ με διπλό φραπέ. Ανοίγει το μάτι :hehe:.

  • Like 1
  • Sad 1
Link to comment
Share on other sites

πριν 49 λεπτά, το μέλος icy20 έγραψε:

Εγω δυσκολα τετοια ωρα συνηθως βγαινω. Καθομαστε με τη γυναικα κ βλεπουμε καμμια σειρα. 

Εννοείς βγαίνεις από το παιχνίδι. Διαφορετικά, είσαι ο πρώτος που βγαίνει έξω και βλέπει και σειρά με τη γυναίκα. Σαν τον Χαϊκάλη στο 50-50:p.

Link to comment
Share on other sites

βρε παίδες μετά το τελευταίο patch το μενού έχει γίνει lagy σε μένα !

πάλι τάνα τα έκαναν ?

 

πριν ξεκινήσετε το έσβησα και το ξανακατέβασα , πίστεψα ότι ίσως μπορεί να είχε φάει φρίκη ο σκληρός αλλά μετά θυμήθηκα ΕΑ

συνάμα κρασάρει που και που , ότι να νε

 

https://forums.battlefield.com/en-us/discussion/135103/the-game-is-very-laggy-in-menus-after-the-update

Έγινε επεξεργασία από ARMAGEDDON
Link to comment
Share on other sites

Χθες δοκίμασα το πρώτο conquest με 64 παίκτες. 8-12 σκορ. Καλά τα πήγε ο cpu. Βέβαια, τα έχω όλα low (εκτός από mesh+textures).

Δοκίμασα και death match με 24 άτομα. Εκεί τα είδα όλα. 0-8, 3-10 κτλ.

Πρέπει να είχαμε και χάλια ομάδα, γιατί μας λιανίζανε συνέχεια οι άλλοι. Οι πίστες δεν μ ' έχουν ενθουσιάσει. Έκανα, επίσης, κάποιες μετατροπές στα όπλα.  Προς το παρόν, με βολεύει το Lewis (support) με μεγάλο στόχαστρο (στο 2.0 το έχω). 

Είδα ότι όσο προχωράς, ξεκλειδώνεις και άλλα όπλα. Ξέρει κανείς αν μπορείς να φτιάξεις Custom sniper ή αν μπορείς να το φέρεις στα μέτρα σου (να παίρνει 10 σφαίρες χωρίς να γεμίζεις κάθε φορά, καλύτερο στόχαστρο κτλ);

Link to comment
Share on other sites

Custom δεν εχει. Απλα διαλεγεις το zoom αναμεσα σε καποιες επιλογες και το αν θα εχει bayonet πανω και το σκιν. Αυτο ειναι το customization που παιρνουν τα οπλα.

Θα μπει κανεις σημερα την ωρα που ειπα? :p

Έγινε επεξεργασία από icy20
Link to comment
Share on other sites

πριν 3 ώρες, το μέλος icy20 έγραψε:

Custom δεν εχει. Απλα διαλεγεις το zoom αναμεσα σε καποιες επιλογες και το αν θα εχει bayonet πανω και το σκιν. Αυτο ειναι το customization που παιρνουν τα οπλα.

Θα μπει κανεις σημερα την ωρα που ειπα? :p

Ποιό το in game όνομα σου; Εμένα PortoLeoneGR . 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.