Jump to content




Wizard!

Recommended Posts

10 hours ago, Grisos said:

Lag is real! Εδώ και μια βδομάδα είναι σα να πατάς σκ@τ@ και να σταματάς να το επιβεβαιώσεις. Κατά τα άλλα τα νεα maps πανέμορφα.

Σκοτωνεις κ στο δειχνει μετα απο κανα 5ρι δευτερολεπτα...

 

53-54 ping κ ειναι λες κ παιζω σε ασιατικο σερβερ με 500+ :huh:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/9/2017 at 7:26 ΜΜ, το μέλος fatalara έγραψε:

Γιατι ειναι αλλη μηχανη στο υπολοιπο παιχνιδι?

τα πολλά ερείπια δεν μου φαίνονται τόσο όμορφα. οι άλλες πίστες είναι πιο όμορφες . 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Παιδιά δεν γνωρίζω για τον τσακωμό σας γιατί δεν παίζουν τόσοι πολλοί παίχτες αλλά κατά τη γνώμη μου το 1 είναι καλύτερο από το τέσσερα . Καλύτεροι χάρτες , περισσότερες πίστες που παίζεις χωρίς να βαριέσαι , περισσότερη λεπτομέρεια , καλύτερα textures , οι χάρτες έχουν λεπτομέρειες και πολλούς  τομείς . Το μόνο κακό είναι τα σκόπευτρα στα όπλα που είναι παλαιολιθικής εποχής λόγω πρώτου παγκόσμιου . Και κάτι σε σύγκριση με το call of duty . Ειναι πιο δύσκολο να πετύχεις τον αντίπαλο λόγω σχεδιάσμου του ανιματιον . Στο call of duty η σκόπευση είναι πιο εύκολη . 

Link to comment
Share on other sites

Το μόνο πρόβλημα είναι το lag. Είναι αδύνατο να παίξεις και απορώ πως παίζουν τόσες μέρες όλοι αυτοί που βλέπω ότι μπαίνουν.

Είμαι με 20-40msec ping και είναι σα να έχω 500 τουλάχιστον.

 

Οι σκληροπυρηνικοί παίχτες και οι βετεράνοι είναι λογικό να έχουν διαφορετικές απαιτήσεις από το παιχνίδι.Ας ελπίσουμε το Incursions να τους ανταμείψει.

Link to comment
Share on other sites

Η διαφωνια μας ειναι σε τεχνικα ζητηματα του παιχνιδιου και οχι σε χαρτες η οπλα οπου αυτα εχουν να κανουν και με τα γουστα του καθενος.

Παραδειγμα.. στο BF4 ειχαμε 6 anticheat ενω στο BF1 εχεις μονο 1. Στο BF4 ειχες RCON κονσολα και μπορουσες να προσθεσεις καμια 100ρια

plugins στον server αν ηθελες οπως ping limiter, votemap, map rotation by players και ενα σωρο αλλα στο BF1 δεν εχεις τιποτα απο ολα αυτα.

 

Και η μεγαλυτερη απληστια απο πλευρας EA ειναι οτι αν θελεις να νοικιασεις εναν server υπαρχει μονο ενας παροχος με οτι αυτο συνεπαγεται

δηλαδη βαζει αυτος ο παροχος 30 virtual servers σε ενα μηχανημα laggaroyn ολοι και δεν μπορεις να κανεις τιποτα εκτος απο να τον κλεισεις.

Ενω αν υπηρχαν και αλλοι παροχοι αυτο δεν θα μπορουσε να γινει, δεν μου κανουν οι υπηρεσιες για σας και παω σε αλλον παροχο.

Και επειδη καποιος μπορει να βγει και να πει μα τωρα ειναι φτηνοτερα να βρασω την φτηνια αν εχω χαλια server και δεν μπορω να παιξω...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Αν παίζεις On Line και είσαι παλιός Gamer είναι λογική η απογοήτευση. Συνήθως επιλέγω τα campaigns για να δημιουργώ gameplays - walkthroughs. Εκτός από αυτό χωρίς vdsl που δεν έχω για την ώρα δεν μπαίνω καν στη διαδικασία πόσο μάλλον όταν οι server σέρνονται. Έχω αναφερθεί σε περισσότερες λεπτομέρειες σχετικά στο Game Reviews

 

https://gamereviews.gr/battlefield-1-review-to-apolito-polemiko-shooter-1ou-prosopou/

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

bf1-xp3-cape-helles-2x.jpg.adapt.320w.jpg

 

bf1-xp3-achi-baba-2x.jpg.adapt.320w.jpg

 

 

 

bf1-xp3-heligoland-bight-2x.jpg.adapt.320w.jpg

 

bf1-xp3-zeebruge-raid-2x.jpg.adapt.320w.jpg

 

AVAILABLE IN DECEMBER:

  • New Map: Cape Helles
  • New Map: Achi Baba
  • New Operation: Gallipoli
  • New Elite Class: The Infiltrator
  • New Vehicle: L-Class Destroyer
  • New Vehicle: C-Class Airship
  • 6 new guns and 3 new melee weapons
  • New Specializations, Service Assignments, and Unlocks

AVAILABLE IN JANUARY:

  • New Map: Heligoland Bight
  • New Map: Zeebrugge
  • New Faction: British Empire: Royal Marines
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Θέλω να ξεκλειδώσω δυο τρία όπλα του medic, και ζητάει εκτός των άλλων να perform 30 squad revives & 40 squad heals.

Μέχρι στιγμής έχω κάνει περίπου 5 εκατομμύρια από το καθένα, σε όλα τα maps, αλλά το κοντέρ συνεχίζει να είναι στο μηδέν. Τι κάνω λάθος?

Πρέπει να το κάνω σε όλους της ομάδας μου?

Link to comment
Share on other sites

Στη φωτογραφία φαίνεται καθαρά.

Τα heals τα μετράει. Τα squad heals όχι.

Απλά δε ξέρω τι θέλει να πει ο ποιητής με τον όρο squad heal. Πρεπει να κανω heal ολη την ομαδα, 20-30 άτομα για να μετρήσει ως ένα!??

1.jpg

2.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.