Jump to content



refill kit πού θα το βρώ?


serpico75

Recommended Posts

Καλησπέρα.

Έχω ψάξει πάρα πολύ στο ebay . co . uk , αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω. Είναι ένα refill kit για HP C6578. Πρόκειται γιά αυτό εδώ:

28m1atg.jpg
 

Το σχετικό βίντεο...

 

 

Δε με ενδιαφέρει της συγκεκριμένης εταιρίας, απαραίτητα. Απλά, να είναι το ίδιο. Με δύο βελόνες γιά κάθε χρώμα, και αυτό το λάστιχο που τις ενώνει για το γεμισμα. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Ευχαριστώ !!

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Καλησπέρα.

Έχω ψάξει πάρα πολύ στο ebay . co . uk , αλλά δεν έχω καταφέρει να το βρω. Είναι ένα refill kit για HP C6578. Πρόκειται γιά αυτό εδώ:

28m1atg.jpg

 

Το σχετικό βίντεο...

 

 

Δε με ενδιαφέρει της συγκεκριμένης εταιρίας, απαραίτητα. Απλά, να είναι το ίδιο. Με δύο βελόνες γιά κάθε χρώμα, και αυτό το λάστιχο που τις ενώνει για το γεμισμα. Μπορείτε να με βοηθήσετε;

Ευχαριστώ !!

 

Στην ίδια εταιρία ίσως;

 

http://www.refillhouse.com/index.php?route=product/category&path=18_46

Link to comment
Share on other sites

Ναι, το έχω δει αυτό, αλλά οι τύποι (αν έχω καταλάβει καλά) δεν στέλνουν Ελλάδα.

 

Καλό θα ήταν να βρούμε και κάποιες εναλλακτικές αυτών των refill kits στο eBay ή και εδώ Ελλάδα. Έχω ψάξει πολύ, αλλά δε βρίσκω κάτι.

Ίσως ψάχνω με λάθος ονομασία στο "search box".

Ένας πωλητής από eBay μού είπε ότι χρειάζομαι "ink activator for HP cartridge". Ούτε και έτσι βρήκα κάτι.

Μού έδωσε καί αυτό (είπε ότι είναι το μόνο που μπορούσε να μού πει) :google refillsupermarket

Έγινε επεξεργασία από serpico75
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.