Jump to content



ΑMD64 theme Case Mod


Κοπρίτης

Recommended Posts

  • Replies 69
  • Created
  • Last Reply

Κοπρίτη κάθε άλλο παρά κοπρίτης αποδείχτηκες στο συγκεκριμένο εγχείρημα. Ευγέ

ΕρώτηΞη: Το τσουτσούκι που έχεις βάλει στο κέντρο του μπροστινού ανεμίστηρα και τον κάνει να δείχνει σαν έλικα τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από LL_NEO [Σήμερα, στις 22:12]

Κοπρίτη κάθε άλλο παρά κοπρίτης αποδείχτηκες στο συγκεκριμένο εγχείρημα. Ευγέ

ΕρώτηΞη: Το τσουτσούκι που έχεις βάλει στο κέντρο του μπροστινού ανεμίστηρα και τον κάνει να δείχνει σαν έλικα τι είναι;

εδω θα δεις πιο αναλυτικα την διαδικασια κατασκευης του κωνου...

απλα αυτη τη φορα η μητρα του καλουπιου δεν ηταν γυψινη, αλλα ενα τροποποιημενο καπακι αποσμητικου!

Link to comment
Share on other sites

well done!

Πολυ καλη δουλεια! μια ερωτησουλα ομως εχω να σου κανω και εγω, αυτοκολητο UV reactive δεν θα ηταν πολυ καλυτερο? αυτο το αμμοβολης που εβαλες σε συνδιασμο με το φως απο μεσα γινεται πολυ σκωτεινο.... ενω ενα uv θα ηταν απιστευτο, ειχα δει ενα μικρο AMD στο γνωστο θρεντ επιδηξης των κουτιων! Μπορουμε να βρουμε κανενα τετοιο? με ενδιαφερει... αλλα οχι αμεσα, μιας και προεχει μια αναβαθμιση σε dfi Lanparty!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 22:33]

well done!

Πολυ καλη δουλεια! μια ερωτησουλα ομως εχω να σου κανω και εγω, αυτοκολητο UV reactive δεν θα ηταν πολυ καλυτερο? αυτο το αμμοβολης που εβαλες σε συνδιασμο με το φως απο μεσα γινεται πολυ σκωτεινο.... ενω ενα uv θα ηταν απιστευτο, ειχα δει ενα μικρο AMD στο γνωστο θρεντ επιδηξης των κουτιων! Μπορουμε να βρουμε κανενα τετοιο? με ενδιαφερει... αλλα οχι αμεσα, μιας και προεχει μια αναβαθμιση σε dfi Lanparty!

Το αυτοκολλητο ειναι πολυ πιο διαφανο στην πραγματικοτητα...

απλα δεν το πιανει ευκολα ο φακος της γερασμενης HP735 μου....

με το φως αναμενο μεσα φαινεται πολυ καλυτερο...

οσο για το UV φανταζομαι οτι θα γινεται....

με την ιδια ακριβως διαδικασια

απλα προυποθετει και την χρηση UV φωτισμου.....

κατι που δεν σχεδιαζα να χρησιμοποιησω

(ειναι μια πολυ καλη ιδεα oμως για καποιον που σκοπευει να βαλει και αλλα uv reactive αξεσουαρ ή εχει καμια DFI Lanparty...)

οσο για το μικρο ΑΜD που λες, προφανως αναφερεσαι σε αυτοκολλητο?

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχω λόγια να το περιγράψω, μία απορία μόνο,έχω όμως μία απορία,αν για οπονδήποτε λόγο συμβεί κάποια βλάβη με τα καλόδια που είναι κάτω από το "ψεύτικο πάτωμα" πως θα τα φτιάξεις?????

Αφού είπες είναι βιδοτό το "πάτωμα" σωστά

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος, το αυτοκολλητο ειναι ιδιο με του greekfragma! Το εχω δει εκει, με μπλε φωτισμο και τα συμπερασματα μου τα εβγαλα εκει!

ριξε μια ματια εδω:

attachment.php?s=&postid=30196

Τι λες? μπορουμε να το φτιαξουμε? ή να το βρουμε?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Σήμερα, στις 23:24]

Αν δεν κανω λαθος, το αυτοκολλητο ειναι ιδιο με του greekfragma! Το εχω δει εκει, με μπλε φωτισμο και τα συμπερασματα μου τα εβγαλα εκει!

ριξε μια ματια εδω:

attachment.php?s=&postid=30196

Τι λες? μπορουμε να το φτιαξουμε? ή να το βρουμε?

ναι το αυτοκολλητο του Γιωργη ειναι το ιδιο ακριβως...

αλλα δεν το εχω δοκιμασει να δω πως αντιδρα σε UV φωτισμο....

φανταζομαι οτι θα εστω και λιγο θα φεγγει...

Slotkiller μολις βρω μια UV ευκαιρη θα το δοκιμασω και θα ενημερωσω

πιστευω οτι θα σου κανει...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SlotKiller [Χθες, στις 23:53]

καποια στιγμη θα σου φερω και το p160 μου για κοψιμο πορτας και αυτολλητο.... αλλα οπως ειπα προεχει η αγορα dfi!

ευχαριστως φιλε μου..

αποτι ξερω εισαι και γειτονας..;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.