Jump to content



[Greek Gatherings 29-11-15] Road America, GT cars, Corvette C7R, Audi R8


Stathis1

Recommended Posts

O καθ'ενας να πάρει ότι αμάξι βρει.

 

@uhu , μπες στ teamspeak. έχεις pm

Απο team μόνο teamviewer αμα θες. :Ρ

Ασε που δεν είχα μικ :Ρ και μου βγαζε στον σέρβερ σας ότι κάτι ήθελε για να μπω?

Άλλη φορά θα μαι πιο οργανωμένος.

Νόμιζα πως ηταν ενιαίο r8 και μόνο εγω είχα την μα..λ.ΚΙΑ :)

Έγινε επεξεργασία από uhu
Link to comment
Share on other sites

ωραια ηταν! αλλα λιγο...νομιζω οτι τα λαπς πρεπει να ειναι στανταρ 20

ειχα μια ωραια κοντρα με τον lazy,αλλα στο τελος εκανε μια αψυχολογητη ενεργεια την οποια την διορθωσε στα καπακια

ετρεχε και ο θοδωρης σημερα?  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη @wolves, ήρθες κ'άθετα μπροστ'α μου, δεν μπόρεσα να σε αποφύγω.

Με εσενα ολα οκ. Κανενα προβλημα.

Μετα ησουν και κυριος, με περιμενες.

 

Ο @, είχε πολύ lag.

Ωραια, και τι γινεται σε αυτες τις περιπτωσεις, μενει μεσα να χαλαει ολο τον αγωνα; (τουλαχιστον τον δικο μου :hehe: )

kick, ban και απο δευτερα με τον κηδεμονα του :p ή με καλυτερη συνδεση :p

 

sorry, αλλα ειμαι πολυ εκνευρισμενος τωρα....

ΟΚ.. ΟΚ... Δεν ειναι τιποτα. Μεχρι αυριο σιγουρα θα το εχω ξεπερασει :hehe:

 

Συγχαρητηρια στον νικητη (παλι ο Θοδωρης; :p ) και μπραβο στους υπολοιπους για τη συμμετοχη.

 

Παω να συνεχισω το rage κλαμα τωρα :p:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Μου έτυχε δουλειά και δεν μπόρεσα να συμμετάσχω. Ήθελα να την τρέξω αυτή την πίστα διότι εγώ τη διάλεξα, αλλά προηγείται η δουλειά! Δεν βλέπω πολλά σχολια. Συγχαρητήρια στο Θοδωρή.

Link to comment
Share on other sites

βαζω κανα βιντεο γιατι καποιοι διαμαρτυρονται οτι δεν ανεβαζουμε τιποτα απο τους αγωνες,μακαρι να ειχα vdsl να ανεβαζα ολο τον αγωνα, εξαιρετικος!!

 

 

η «παρατηρηση» που κανω ειναι σωστοτατη συμπεριφορα αλλα πιστευω οτι θα μπορουσαμε να το εχουμε αποφυγει.Αν ηταν καποιος σε μικρη αποσταση θα μας περναγε και τους δυο  :p

Έγινε επεξεργασία από kyr..
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kάποιος με μάτιαξε. Στον προηγούμενο αγώνα με πέταξε, σ αυτόν στην εκκίνηση κολλάει το παιχνίδι(!). Βγαίνω, ξαναμπαίνω σας πετυχαίνω πάλι στην εκκίνηση (μάλλον κάνατε restart) αλλά αυτή τη φορά δεν μπαίναν οι ταχύτητες, Ξαναβγαίνω, μπαίνω και τελικά ξεκίνησα από τα πιτ. Από τα νεύρα απλά βολόδερνα. άσε που και τα M δε λέγαν να ζεσταθούν.

 

:rant85: :rant85: :rant85:

Link to comment
Share on other sites

Ολο μου το bandwidth πηγαινε στα τορρεντ και στο κατεβασμα του Αμπου Νταμπι ,οποτε δεν ειχε νοημα να μπω.

Συγχαρητηρια σε οσους συμμετειχαν!!

E θα μπορούσες να κάνεις pause για 90'.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Aν θέλεις να δεις επίπεδο F1 video, μπορώ να ανεβάζω τα replay που οδηγώ εγώ σε F1 από αγώνες με το rF2.

Αν πλησιαζεις εστω και λιγο την οδηγικη ιδιοφυια του Αλονσο μετα χαρας να σε βλεπω!! :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.