Jump to content



Banggood - Κωδικός έκπτωσης


Recommended Posts

Κωδικός έκπτωσης για το Banggood σε σχεδόν όλα τα προϊόντα!
Κωδικός έκπτωσης: 35E9A1
 
Τον βρήκα σε παραδίπλα forum αλλά το θέμα εξαφανίστηκε ξαφνικά...   :huh: 
Εγώ πάντως τον δοκίμασα και λειτουργεί κανονικά. Απλά αναφέρω ότι τα Xiaomi Piston 3, το Powerbank της Xiaomi στα 10000Mah βγαίνουν κάτω από 10€ (ξεχωριστά, όχι μαζί).

 

Ζητάω συγνώμη για τα όποια έξοδα προκύψουν, προκαταβολικά  :p

 

fNaHHIs.png

Έγινε επεξεργασία από UltraB
  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Πείτε και τι ψωνίσατε ή κάντε post τίποτα ενδιαφέρον αν θέλατε. Μπορεί να μας είναι κάτι χρήσιμο που να μην μας έρχεται στο μυαλό ή να μην το πήραμε χαμπάρι.
 
Προσωπικά αγόρασα τα "Original Xiaomi Piston 3 Reddot Design Earphone For Smartphone" στα  10.42€ με tracking number.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τσίμπισα Teclast x98 pro  164 ευρώ  και το letv x600 32gb 142 ευρώ...

 

Απλά όπως το βλέπω κατά 99% θα φάω άκυρο... Με τέτοιες τιμές μέσα μπαίνουν

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Εγώ τσίμπησα το LeTV s1. Είδα ότι είναι κάτι MHz παραπάνω CPU και GPU από το x600.

Για να δούμε αν γλυτώσουμε τελωνεία. 

 

Ή θα το δώσω σε κάποιον στην οικογένεια αν το UI είναι σάπιο, ή θα το κρατήσω και θα δώσω το LG G2

Έγινε επεξεργασία από l2phile
Link to comment
Share on other sites

Θελει η κοπελα του κολλητου  μου να παρει κινητο. Αξιζει λες?

Προσωπικά θα το αγόραζα  άνετα για προσωπικό μου τηλέφωνο. Βέβαια μην σε πάρω και πάνω μου γιατί το δούλεψα ελάχιστα αλλά μου άφησε πολύ καλές εντυπώσεις και σαν ποιότητα κατασκευής αλλά και από άποψη λογισμικού.

Εγώ τσίμπησα το LeTV s1. Είδα ότι είναι κάτι MHz παραπάνω CPU και GPU από το x600.

Για να δούμε αν γλυτώσουμε τελωνεία. 

 

Ή θα το δώσω σε κάποιον στην οικογένεια αν το UI είναι σάπιο, ή θα το κρατήσω και θα δώσω το LG G2

Σάπιο δε το λες σε καμία περίπτωση. Μη σου πω ότι είναι καλύτερο και απ του G2...

Επειδή G2 έχω και εγώ, μάλλον σε βλέπω να δίνεις το G2 :p

 

Όπως και να χει, όταν τα παραλάβετε γράψτε εντυπώσεις να δούμε αν είναι όντως τόσο καλά όσο την άποψη που έχω από την ελάχιστη χρήση του.

 

Εν κατακλείδι, έχω LG G2, είχα παραγγείλει το  Asus Zenfone 2 (4GB), το οποίο και παρέλαβα πριν μερικές μέρες. Αν δεν το είχα παραγγείλει θα το αγόραζα άνετα το LeTV.

Εδώ ένα review που βρήκα: http://www.gizchina.com/2015/06/11/letv-1-x600-review/

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εγώ πήρα το x600 γιατί το άλλο θα είναι σε στοκ σε 10 μέρες...

Η αλήθεια είναι ότι έχω παραγγείλει και το x500 για γνωστό μου οπότε θα μπορέσω να τα συγκρίνω άμεσα.. Η τιμή είναι άψογη (εφόσον είναι αληθινή)

Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει πλέον ο κωδικός.

Εγώ πήρα: 

Prolink-2_1A-Double-Sided-Micro-USB

BlitzWolf-2_1A-Reversible-Micro-USB

Gator-Grip-7-19mm  <---Πάρα πολύ χρήσιμο

A4-Cutting-Mat

REMAX Stand-Holder

Έγινε επεξεργασία από Avatar_GR
Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται έχω καβάτζα αυτή την παραγγελία :) http://prntscr.com/927q1hγια xiaomi redmi note 2 prime στα 125 ευρώ! 

 

(Εκανα 5-6 παραγγελίες παραπάνω χωρίς να πληρώσω για πραγματάκια που θα πάρω στις επόμενες μέρες :p )

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Δεν δουλεύει πλέον ο κωδικός.

Εγώ πήρα: 

Prolink-2_1A-Double-Sided-Micro-USB

BlitzWolf-2_1A-Reversible-Micro-USB

Gator-Grip-7-19mm  <---Πάρα πολύ χρήσιμο

A4-Cutting-Mat

REMAX Stand-Holder

Είσαι σίγουρος; Εγώ σε ότι το δοκίμασα δούλευε μια χαρά. Για δοκιμάστε και άλλοι να μου πείτε. Μπορεί να το κατέβασαν γιατί έμπαιναν μέσα :p

Link to comment
Share on other sites

Μόλις πήγα να κάνω checkout ένα τέτοιο και δοκίμασα τον κουπόνι χωρίς επιτυχία. Μήπως τα ήδη discounted δεν πιάνουν;

 

Αυτά που έχουν limited discount δε πιάνει. Έχει δίπλα στην έκπτωση ένα ημερολογιακό countdown.

Link to comment
Share on other sites

Όποιος ενδιαφέρεται έχω καβάτζα αυτή την παραγγελία :) http://prntscr.com/927q1hγια xiaomi redmi note 2 prime στα 125 ευρώ! 

 

(Εκανα 5-6 παραγγελίες παραπάνω χωρίς να πληρώσω για πραγματάκια που θα πάρω στις επόμενες μέρες :p )

με ενδιαφέρει σου στέλνω pm. 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω παραγγείλει και το letv x500 στα 165 ευρώ (μαζί με τα fee) αλλά αποφάσισα να πάρω τελικά να κρατήσω την παλιά 32άρα έκδοση(x600) γιατί μου άρεσε το λευκό του. Όποιον τον ενδιαφέρει τράμπα να μου πει.

 

Το κινητό δεν έχει σταλεί οπότε μπορεί να αλλάξει η διεύθυνση. Θα γίνει restock 21/11 και αποστολή στις 23/11 όπως μου είπαν. (Είναι και σημειωμένο low priced 45$ μιας και πλέον πρέπει να το λέμε)

Έγινε επεξεργασία από BasiliCeLew
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.