Jump to content



POV 6800 ULTRA PCX


def

Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

παιδια ζητω συγνωμη αν αργησα να απαντησω. τα δοκιμασα ολα και format . πριν ειχα μια 6800 gt leadtek. πιανω την κατω μερια της καρτας και ζηματαει κοιταω θερμοκρασια και δειχνει φυσιολογικη. λετε να δημιουργιθηκε με το προβλημα που ειχα με τα win;

Link to comment
Share on other sites

Το ότι η ψύκτρα είναι ζεστή σημαίνει πως κάνει καλά τη δουλειά της... δοκίμασε να την δουλέψεις με ανοιχτό το κουτί και έναν ανεμιστήρα να φυσά κατευθείαν επάνω στην κάρτα, αν εξακολουθούν τα προβλήματα τότε δεν οφείλονται σε υπερθέρμανση της κάρτας.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδες λετε να ειναι κανενα τροφοδοτικο.......το ξερω οτι το παιδι εχει καλο τροφοδοτικο 480watt thermaltake .............να μην μπορει να δωσει αρκετο ρευμα σε εκεινο το καναλι που εχει βαλει την καρτα....... Υποθεσεις κανω............

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΑΝ7 OverClocker [29-03-2005 13:51]

’μα το έχει συνδέσει και αλλού είναι πολύ πιθανό...για αυτό καλό είναι να μετρήσει τις 5άρες και τις 12άρες με πολύμετρο...

Πολυ σωστα!

Link to comment
Share on other sites

θα ηθελα καταρχας να ευχαριστησω θερμα το φορουμ και ολα τα παιδια που μου ευχηθηκαν για τα γενθλια μου.σας ευχαριστω πολυ. τωρα παιδια η POV παει και αυτη.παρουσιασε ενα σοβαρο προβλημα κολουσε συνεχεια στα 3d παιχνιδια στην οθονη εβγαζε κουκιδες με χρωματα.τεσπα,πηγα στο multirama και οι ανθρωποι μου δωσαν πισων οσα λεφτα ειχα πληρωσει δλδ 590 eyro αυτο ειναι καταστημα μπραβο τους:clap: μετα αφου δεν ειχαν καποια αλλη αγορασα μια MSI 6800GT ελπιζω να ειναι καλη γιατι απο MSI δεν

ξερω και πολλα. μετα ηταν η σειρα της DFI-SLI D απο την QUEST η οποια και αυτη αλαχτηκε μεσα σε 5 λεπτα με μια καινουρια.και τωρα ερχομαστε στα δυσκολα το τροφοδοτικο που πηρα απο E-SHOP OZC 520 ηταν καμενο. πηρα τηλ. αλλα........καταλαβενεται ο θεος να βαλει το χερι του

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

:OT: Την πρωτοχρονια ελα να μου κανεις ποδαρικο σπιτι.....Γουρλης εισαι ατιμε .... :D:D :OT:

ευχαριστω αρχηγε:wall: :wall: :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

θα ηθελα καταρχας να ευχαριστησω θερμα το φορουμ και ολα τα παιδια που μου ευχηθηκαν για τα γενθλια μου.σας ευχαριστω πολυ. τωρα παιδια η POV παει και αυτη.παρουσιασε ενα σοβαρο προβλημα κολουσε συνεχεια στα 3d παιχνιδια στην οθονη εβγαζε κουκιδες με χρωματα.τεσπα,πηγα στο multirama και οι ανθρωποι μου δωσαν πισων οσα λεφτα ειχα πληρωσει δλδ 590 eyro αυτο ειναι καταστημα μπραβο τους:clap: μετα αφου δεν ειχαν καποια αλλη αγορασα μια MSI 6800GT ελπιζω να ειναι καλη γιατι απο MSI δεν

ξερω και πολλα. μετα ηταν η σειρα της DFI-SLI D απο την QUEST η οποια και αυτη αλαχτηκε μεσα σε 5 λεπτα με μια καινουρια.και τωρα ερχομαστε στα δυσκολα το τροφοδοτικο που πηρα απο E-SHOP OZC 520 ηταν καμενο. πηρα τηλ. αλλα........καταλαβενεται ο θεος να βαλει το χερι του

Αυτο σημαινει καντεμια ολα καμενα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.