Jump to content



POV 6800 ULTRA PCX


def

Recommended Posts

Fanis_k εχει 2 μερες που την πηρα με το που την εβαλα με εκανε μαιμουνιες ουτε καν μου δειχνει οτι ειναι εγκατεστημενη μου δειχνει κατι τετραγωνα κιτρινα γραμμες διαφορα χρωματα δεν την πειραξα καθολου.εκτος αυτου με στειλαν το τροφοδοτικο το εξαπολικο με ενα βγαλμενο καλοδιο.την πηρα απο multirama στα βριλισια και γω μενω κοντα στην θεσσαλονικη. μου ειπαν να την παω θεσσαλονικη να την δει τεχνικος για να μου την αλλαξουν.να τους πιστεψω;εχω τρελαθει.3 ημερων καρτα..............

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από def

γαμ................τα εχω παθει πλακα.οσο σκεφτομαι οτι μπορει να μου το παιξουν και δυσκολοι. 600 ευρουλακια

Απο το Πλαισιο?

Τεσπα γυρνα τη πισω, κ αν σου πουν τπτ πες περι ΙΝΚΑ κ θα κανουν τουμπες...

Εμενα με 425 καρτα(Asus V9950 5900) κ εγινε ιστορια..

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω ολους για της συμβουλες.αυριο τριτη την παω στο multirama θεσσαλονικης

και θα σας πω τι εγινε,και κατι αλλο διαβασα τωρα στο site της multirama περι εγγυησεως και γραφει κατι για εσωκληστη μεσα στο κουτι για τα προιντα της εγγυηση,εμενα στο κουτι της μεσα δεν ειχε τετοιο χαρτι,ειχε την καρτα το μανουαλ και τα καλοδια για την τροφοδοσια και τον τροφοδοτικο και 3 παιχνιδια,μηπως η αποδειξη που πηρα πληρωμης ειναι η εγγυηση;

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

σας ευχαριστω ολους για της συμβουλες.αυριο τριτη την παω στο multirama θεσσαλονικης

και θα σας πω τι εγινε,και κατι αλλο διαβασα τωρα στο site της multirama περι εγγυησεως και γραφει κατι για εσωκληστη μεσα στο κουτι για τα προιντα της εγγυηση,εμενα στο κουτι της μεσα δεν ειχε τετοιο χαρτι,ειχε την καρτα το μανουαλ και τα καλοδια για την τροφοδοσια και τον τροφοδοτικο και 3 παιχνιδια,μηπως η αποδειξη που πηρα πληρωμης ειναι η εγγυηση;

Μαλλον....πχ στο Πλαισιο δεν θυμαμαι να σου δινουν καποιο χαρτι για εγγυηση, οσες φορες επεστρεψα κατι με προβλημα, απλα ζητησαν την αποδειξη.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

ok Fanis_k ευχομαι να μην μου δημιουργησουν κανενα προβλημα,μου ειπες κατι για ΙΝΚΑ τι

ειναι αυτο;

Αν θυμαμαι καλα σε αυτο μπορεις να κανεις καταγγελια σαν πελατης, αν ο Α δεν σε εξυπηρετησε σωστα για το Β λογο, αν δεν σου αναγνωριζει την εγγυηση που εχεις και αλλα τετοια...

Κανε μια αναζητηση εδω μεσα κ θα μαθεις...

Στο Πλαισιο μου εδιναν 160 πιστωτικο για μια καρτα που δεν την ειχαν, κ ενω ειχα εγγυηση...

Οταν τους ειπα για ΙΝΚΑ, μου απαντησαν στα 2345 email μου σε χρονο DT κ μου εδωσαν πιστωιτκο ισο με την αρχικη της αξια..

Link to comment
Share on other sites

παιδια πηγα σημερα στο multirama και εδωσα την καρτα για αντικατασταση μου ειπαν οτι αυριο θα εχω την καινουρια.ηταν εξυπερετικοι και δεν μου δημιουργισαν καποιο προβλημα.μεχρι αυριο βλεπουμε.σας ευχαριστω και παλι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από def

παιδια πηγα σημερα στο multirama και εδωσα την καρτα για αντικατασταση μου ειπαν οτι αυριο θα εχω την καινουρια.ηταν εξυπερετικοι και δεν μου δημιουργισαν καποιο προβλημα.μεχρι αυριο βλεπουμε.σας ευχαριστω και παλι

:T: Ενημερωσε μας οταν επιστρεψει η νεα καρτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από fANiS_K [14-03-2005 14:04]

Αν θυμαμαι καλα σε αυτο μπορεις να κανεις καταγγελια σαν πελατης, αν ο Α δεν σε εξυπηρετησε σωστα για το Β λογο, αν δεν σου αναγνωριζει την εγγυηση που εχεις και αλλα τετοια...

Κανε μια αναζητηση εδω μεσα κ θα μαθεις...

Στο Πλαισιο μου εδιναν 160 πιστωτικο για μια καρτα που δεν την ειχαν, κ ενω ειχα εγγυηση...

Οταν τους ειπα για ΙΝΚΑ, μου απαντησαν στα 2345 email μου σε χρονο DT κ μου εδωσαν πιστωιτκο ισο με την αρχικη της αξια..

και ο διαολος φοβερα θελει...!!

Παντως σε εμενα το πλαισιο θεσ\κης μου εδωσε πιστωτικο οριο χωρις δευτερη κουβεντα για αλλαγη μιας καρτας γραφικων

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Bird

και ο διαολος φοβερα θελει...!!

Παντως σε εμενα το πλαισιο θεσ\κης μου εδωσε πιστωτικο οριο χωρις δευτερη κουβεντα για αλλαγη μιας καρτας γραφικων

Κανε μια αναζητηση κ θα το βρεις...για την ακριβεια πηρα πιστωτικο 425 κ κατι ψιλα...

Link to comment
Share on other sites

παιδια ενταξει ολα,την αλλη μερα το πρωι ειχα την καρτα σπιτι μου με κουριερ.δεν μου δημιουργησαν κανενα προβλημα και ηταν πολυ εξυπηρετικη.σας ευχαριστω για το ενδιαφερον που δειξατε παιδια.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από haris1984 [16-03-2005 18:45]

εννοεις πιστωτικο ισαξιο της τιμης αγορας της καρτας?

ναι φιλε μου ισαξιο της τιμης αγορας της καρτας

Ειναι παραξενο??κανονικα ολες οι εταιριες δεν θα επρεπε να δουλευουν ετσι?

Link to comment
Share on other sites

προσπαθω εδω και μερες παιδια να τεσταρω στο performanse 5.0 το συστημα μου ολα καλα οταν τεσταρει επεξεργαστη,σκληρους,μνημη,οταν φτανει στηνκαρτα γραφικων τεσταρει κανονικα το 2D αλλα στα τρισδιαστατα παντα κολλαει,την καρτα την εχω κανονικα 425 πυρινα και 1100μνημη,το εχω δοκιμασα καμια 20 φορες και με κολλαει παντα στο 3D ΤΕΣΤ.ξερεις κανεις να μου πει;

Link to comment
Share on other sites

παιδια με αυτην την καρτα εχω μεγαλο προβλημα με το που ανοιξω το pc μετα απο 10 λεπτα η καρτα κολλαει. την δοκιμαζω σε καποια τεστ και ολο κολαει κοιταζω θερμοκρασιες αν ειναι ανεβασμενες και σε foul load ειναι 48-50c. λετε να φτεναι οι drivers εχω κατεβασει τους τελευταιους,τι να κανω; αν βαλω καμια εξτρα ψυξη θα εχω αποτελεσματα;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.