Jump to content



Pentium4 640(2mb-emt64) vs Pentium4 540(1mb) Μini review


unseen

Recommended Posts

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply

Ηρθαν και τα δικα μου Χρηστο.. και ο επεξεργαστης ειναι ολοιδιος με τον δικο σου.

Αντε να δουμε θα προλαβω να τα μονταρω? (ειναι και Τσικνοπεμπτη σημερα!!)

post-884-1416071733,0315_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από xrist22

Ηρθαν και τα δικα μου Χρηστο.. και ο επεξεργαστης ειναι ολοιδιος με τον δικο σου.

Αντε να δουμε θα προλαβω να τα μονταρω? (ειναι και Τσικνοπεμπτη σημερα!!)

μπορεις να εξοικονομησεις χρονο ψηνοντας τις μπριζολες πανω στο CPU :p

Good luck!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

Αλλοπιστοι χαρηκατε για λιγο καιρο...! Τωρα να σας δω! Ροδα ειναι και γυριζει!

Εβαλα νερακι και οριστε τα αποτελεσματα! Εχω παθει shock!! :D :D

Στο sandra ποσα watt λεει εκει? Απο περιεργια... :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από esdee

μπορεις να εξοικονομησεις χρονο ψηνοντας τις μπριζολες πανω στο CPU :p

Προκατηλλειμένο σε κόβω. Γιατί λες δηλαδή όι οι μπριζόλες θα ψήνονται πάνω στον Prescott και δεν λες ότι ο Prescott θα χρησιμοποιεί ψύξη μπριζόλας;

"Μπριζολόψυξη, η": παγκόσμια πατέντα για ψύξη επεξεργαστών, που έχει τις ρίζες της στην σύγχρονη Ελλάδα (συνιστώνται μη αγώγιμα μπαχαρικά).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Προκατηλλειμένο σε κόβω. Γιατί λες δηλαδή όι οι μπριζόλες θα ψήνονται πάνω στον Prescott και δεν λες ότι ο Prescott θα χρησιμοποιεί ψύξη μπριζόλας;

"Μπριζολόψυξη, η": παγκόσμια πατέντα για ψύξη επεξεργαστών, που έχει τις ρίζες της στην σύγχρονη Ελλάδα (συνιστώνται μη αγώγιμα μπαχαρικά).

lol

Και αν η μπριζολα ειναι κατεψυγμενη σε βλεπω να χτυπας κατω απο 24 στο 32M SPI :T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Προκατηλλειμένο σε κόβω. Γιατί λες δηλαδή όι οι μπριζόλες θα ψήνονται πάνω στον Prescott και δεν λες ότι ο Prescott θα χρησιμοποιεί ψύξη μπριζόλας;

"Μπριζολόψυξη, η": παγκόσμια πατέντα για ψύξη επεξεργαστών, που έχει τις ρίζες της στην σύγχρονη Ελλάδα (συνιστώνται μη αγώγιμα μπαχαρικά).

lol :worship:

Link to comment
Share on other sites

Εγω νομιζω πως αξιζει η αγορα μιας 925XE μητρικης αν μπορεις να διαθεσεις τα εξτρα λεφτα.Η DDR2 δεν ειναι ακριβη...230 ευρω 2Χ512 και εχεις την ΚΑΛΥΤΕΡΗ DDR2 της αγορας...Απλα το θεμα ειναι αν δινεις τα λεφτα για την AA8 Fatal1ty

Link to comment
Share on other sites

Μασημενη τροφη θελετε....γιατι δεν ρωτας σε ενα μαγαζι πληροφορικης? Οι αλλοι που τις βρηκαν?

Την abit την φερνουν πουλιαδης , ιnterset κλπ... Απο εκει τουλαχιστον τις προμηθευομαι εγω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen [Σήμερα, στις 15:45]

Μασημενη τροφη θελετε....γιατι δεν ρωτας σε ενα μαγαζι πληροφορικης? Οι αλλοι που τις βρηκαν?

Την abit την φερνουν πουλιαδης , ιnterset κλπ... Απο εκει τουλαχιστον τις προμηθευομαι εγω.

ΟΚ ευχαριστώ. Θα ψάξω μόνος μου αλλά η βοήθεια σε τι θα έβλαπτε;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.