Jump to content



Bitdefender 7.2 Pro


saxon_747

Recommended Posts

To εχει δοκιμασει κανενας? Εχει το CGO την συγκεκριμενη εκδοση για 6 μηνες update free.

Αυτη την εποχη χρησιμοποιω avast! 4.6 Pro & Zone Alarm Pro και ειμαι ικανοποιημενος αλλα το οτι το Bitdefender ειναι av και firewall , με δελεαζει...

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει κάποια παλιότερη έκδοση και είχα μείνει αρκετά ευχαριστημένος... Λιγάκι εκνευριστικό με τα warnings... Τώρα με το McAfee νιώθω άλλος user βρε παιδί μου! Δεν κάνω τίποτα και το σύστημα είναι jet...

Link to comment
Share on other sites

Tελικα το εγκατεστησα (BitDefender Pro 7.2) και προς το παρων φαινεται πολυ καλο.

Κανει τακτικα update, παρεχει προστασια απο dialers, spyware, εποπτευει τυχων αλλαγες στη registry , εχει πολυ απλο και ομορφο interface και ειναι πολυ ελαφρυ... Βρηκε και ενα trogan που το avast δεν εβρισκε...

Το μονο αρνητικο του ισως ειναι οτι στην αρχη "πεταει" πολλα pop ups με ειδοποιησεις κτλ.

αλλα μετα ηρεμει καπως.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.