Jump to content



Δεν αντέχεται άλλο η Radeon 4870x2 - τραγικά προβλήματα


Makinen

Recommended Posts

Καλα τι χτυπιεστε? Συντομα τα s-Vista θα ειναι παρελθον.

Με τοσα bugs επομενο ηταν.

Σε πληροφορώ ότι δουλεύω εδώ και 7 μήνες με vista 64Bit και δεν είχα ποτέ πρόβλημα από πλευράς λειτουργικού, η μόνη παράληψη που κάνανε η M$ ήταν στο SP1 που μερικές κάρτες Tv δεν τις δεχότανε(συν κάτι άλλα hardware).

Από προγράμματα, παιχνίδια όλα δουλεύουν, ότι δούλευε σε XP. Τα XP μόνο σε παλιά συστήματα AGP/Pentium 4 και Κ7 έχουν την θέση τους.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Μα η ιδια η MS τα αποσυρει ως αποτυχημενα.

Τα ΧP, εγω προσωπικα οπως και η πλειοψηφια των χρηστων τα προτιμαμε και χωρις να εχουμε... Pentium 4 ή Κ7, οπως κωμικα ανεφερες.

Προσπαθεις να απαξιωσεις τα XP oταν η ιδια η ΜS ηδη απαξιωσε τα Vista της και ετοιμαζεται σε χρονο ρεκορ να τα αντικαταστησει με τα Seven...

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως εκτοσ οτι crashari o internet explorer καμια φορα,που παιζει να εχω κανει εγω τπτ,δεν ειχα αλλο παραπανω και ειναι πολυ ωραια σε look,το μονο οτι ειναι πολυ βαρια και θες 4gb ram στο νερο για να παιζεις games

Link to comment
Share on other sites

εβαλα 64βιτ,και η διαφορα στα games ειναι χαοτικη,ο επεξεργαστης δουλεθει το ιδιο η ραμ επεσε απο το 65-70 στο 50-55 και τα games ta παιζω ολα ultra high γραφικα με full antiallasing και δεν κολαει τπτ

Ο aris21 εβαλε 64-bit vista. Τωρα οσον αφορα για το παλληκαρι που ανοιξε το thread..... Αγνωστο..

Κ ρε παιδια, ας μην γινει παλι διαμαχη xp vs vista... Ελεος πια! Ο καθενας επιλεγει αυτο που θελει/τον βολευει κ δουλευει με αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.