Jump to content



η οικογενια των amdαδων ξανα στην επικαιροτητα


zyx

Recommended Posts

sln μην φοβασε υπαρχης και εσυ. αλλα σε ιδιαιτερη θεση:D

μετα τις συνεχης αναβαθμησεις σας :D αν καποιος δεν μπηκε και επειθημη να μπη ας μας το πει. οποιος παρεξηγητε και δεν θελει να μπη ας μας το πει παλι να τον βγαλουμε:p

η εγγατασταση νεον ατομον θα γινει με σειρα προτερεοτητας:p :p μην βιαζεστε ολοι θα παρετε......ΑΜD :D

σε εναν δεν εχω το ατομο αν βρισκετε κοντα μας παρακαλο να ερθει στην resepsion και να μας το πει λολ

:p

post-306-1416071663,6974_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Εγω? ......δεν εχει AMD για μενα?:weep:

Κριμα που δεν εχουμε βρεθει απο κοντα ακομα (λιγους εχω γνωρισει απο κοντα).... μετα τον φεβρουαριο που τελειωνει η εξεταστικη πρεπει να κανονισουμε συναντηση.. η Αθηναϊκη οικογενεια των AMDαδων! (....και οσοι κατεβουν απο Σαλλονικα εννοειτε!)

Υ/Γ: Γιατι καποιος στην μεση δεν εχει ονομα?

Link to comment
Share on other sites

το ξερω το εγραψα αλλα δεν το εγραψα καλα. οποιος ειναι ας μας το πει να το γραψουμε. οποιος θελει παιδια ας ποσταρη την φωτο του στο θεμα που βαζουμε τις φωτο θα το παρω απο εκει και θα το βαλο:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από .38-.45

θα ειναι animated gif, και σε καθε 2ο frame θα εμφανιζεται η καλομοιρα;

χαχαχαχα αν μπορουσα να το σηκοσο στο λαμπη να εισαι σιγουρος οτι θα γινοταν. εκτος αν το σηκοσο στο SERVER:p του endu:p :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

χαχαχαχα αν μπορουσα να το σηκοσο στο λαμπη να εισαι σιγουρος οτι θα γινοταν. εκτος αν το σηκοσο στο SERVER:p του endu:p :hehe:

Νομίζω ότι του ετοιμάζουν ένα special bios που θα επιτρέπει και animated gifs για τον amd server του :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.