Jump to content



Logitech Z-5450 vs Z-5500


sarevock

Recommended Posts

Τα 5450 βασικά έχουν τους πίσω δορυφόρους ασύρματους. Τα 5500 είναι πιο δυνατά από τα 5450 και απευθύνονται σε πιο extreme πελάτες κατά την γνώμη μου. Προσωπικά θα έπαιρνα και τα 2 αν είχα λεφτά!

Μπορείς να δεις και τα specs εδώ.

Τα Ζ-5450 δεν τα βρήκα στο site της Logitech.

Link to comment
Share on other sites

Εγω θα πηγαινα στα Ζ5500, οπως και τελικα εκανα.

Τα αλλα ειναι μεν ασυρματα αλλα σε μαγαζι που τα ακουσα διπλα διπλα μου φανηκαν η μερα με τη νυχτα. Επισης αν και ειναι ασυρματα χρειαζονται καλωδια για τροφοδοσια. Οποτε παλι καλωδια και ειναι και ποιο ακριβα.

Αν εισαι αναμεσα σε αυτα τα δυο μονο καλυτερα θα πηγαινα στο Ζ5500

Link to comment
Share on other sites

Μολις εφυγε παραγγελεια για Ζ5500...

Οσο για το καλοδιομάνι ναι η know... :( εχω τα 7,1 gigaworks...

Καλο στρώσιμο και ελπίζω να μην σου σπάσουν τα τζαμια και να μπορέσεις να τα ακούς συνεχεια full(λόγο πολυκατοικίας k.l.p)

Link to comment
Share on other sites

Καλο στρώσιμο και ελπίζω να μην σου σπάσουν τα τζαμια και να μπορέσεις να τα ακούς συνεχεια full(λόγο πολυκατοικίας k.l.p)

Συμφωνώ και εγώ. Κάνεις πάρτυ άνετα με αυτές τις ηχειάρες! Απλώς θέλουν στρώσιμο να παίξουν μερικές ώρες σε νορμάλ ένταση. Μην μπεις στον πειρασμό να τα τσιτώσεις με το που τα ανάψεις, γιατί πιθανόν να έχεις προβλήματα στο μέλλον.

Μεγειά και καλοδούλευτα και από μένα!:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.