Jump to content



prob με νεο συστημα


nonacab

Recommended Posts

παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας με το νεο μου pc. η συνθεση ειναι η παρακατω

dfi infinity P965 dark

albatron 8600gt

teamxtreem 2x2gb 5-5-5-15

intel core2duo 8400

το συστημα δεν κανει boot. επισης αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι το λαμπακι του ρευματος αναβοσβηνει απο την ωρα που τον ανοιγω κ δεν σταματαει ακομα κ οταν τον κλεινω. υποθετω οτι παιζει προβλημα με την μητρικη γιατι δεν κανει beep ακομα κ οταν βγαλω τις μνημες η την καρτα γραφικων. καμια ιδεα? help.... επισης για το θεμα ασυμβατοτητας με την cpu, η μητρικη υποστηριζει penryn με update bios. δεν πιστευω να μην δουλευει ακομα κ με παλιοτερο bios. μαλλον θα εβγαζε καποιο error οχι να μην bootαρει καθολου...!!!!

Link to comment
Share on other sites

παιδια θα ηθελα την βοηθεια σας με το νεο μου pc. η συνθεση ειναι η παρακατω

dfi infinity P965 dark

albatron 8600gt

teamxtreem 2x2gb 5-5-5-15

intel core2duo 8400

το συστημα δεν κανει boot. επισης αυτο που με προβληματιζει ειναι οτι το λαμπακι του ρευματος αναβοσβηνει απο την ωρα που τον ανοιγω κ δεν σταματαει ακομα κ οταν τον κλεινω. υποθετω οτι παιζει προβλημα με την μητρικη γιατι δεν κανει beep ακομα κ οταν βγαλω τις μνημες η την καρτα γραφικων. καμια ιδεα? help.... επισης για το θεμα ασυμβατοτητας με την cpu, η μητρικη υποστηριζει penryn με update bios. δεν πιστευω να μην δουλευει ακομα κ με παλιοτερο bios. μαλλον θα εβγαζε καποιο error οχι να μην bootαρει καθολου...!!!!

Δυστυχώς αυτό πρέπει να είναι το πρόβλημα..αν μπορεί κάποιος να σε βοηθήσει με άλλον επεξεργαστή,τότε κάτι γίνεται!

Link to comment
Share on other sites

οποτε αναζητειται εθελοντης μς τον επεξεργαστη του για να κανω update τα bios μου. κανενας διαθεσιμος? για το οτι η μητρικη δεν κανει τα γνωστα beep οταν βγαζω μνημες η καρτα γραφικων δεν λεει τιποτα ωστε να εξετασουμε κ την μητρικη?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.