Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

και εγω ξερω πολλους που πουλησανε το account τους για 500$ και πανω, και χωρις πολλα epics. ενας φιλος μου συγκεκριμενα, με 2 characters, ο ενας full tr1 ο αλλος μπλε το πουλησε 850$

απο το να κανεις delete πολυ καλυτερα ειναι το ebay νομιζω

Link to comment
Share on other sites

Το South Park εσπειρε τον τρομο!!! Οποιος δεν το εχει δει ακομα την δευτερα με τον κηδεμόνα του.

Offtopic: Δεν ξέρω αν κανείς απο σας εχει παρει TBC beta key αλλα λιγο που επαιξα την beta το game παει σε αλλα επιπεδα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από FrOsT

OK lvl12 τώρα με το trial, τι άλλο μπορώ να κάνω εκτός από quest για να αλλάξω παραστάσεις, άρχισα να τα ψιλοβαριέμαι, και μετά να συνεχίσω με τα quest.

Εισαι λιγο μικρός για να κανεις κατι αλλο :) Απο lvl 20 και πάνω μπορεις να δεις και pvp... Παιξε λιγο ακόμα :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

μπορεις και τωρα να μπης warsong για pvp το trial τερματιζει 20 lvl

χμμμ... λιώνω σήμερα που θα είμαι όλη μέρα σπίτι πάω 20 (λέμε τώρα), σκ Θεσ/νικη και Δευτέρα σε κανονικό(?)

Σε ~10ώρες πήγε 11-12lvl τις υπόλοιπες μέρες τι τις βάζουν στο trial? :X:

Ντροπή και αίσχος να τους καεί το hd dvd player :p

Link to comment
Share on other sites

μην πας 20. κατσε 19 lvl αν ειναι και κανε μονο wsg(warsong) στο 20 ειναι 20-29lvl οποτε θα σε σκιζουν ολοι. στο 19 ειναι 10-19 οποτε θα εισαι αρχοντας. το 20 lvl ειναι για να δεις οσο πιο γρηγορα γινεται τι παιζει απο ολες τις κλασεις και race γιαυτο. να διαλεξεις τη σαρεσει. και οπως ειπαμε 19 lvl. ο πιο δυνατος ειναι ο rogue στα low lvl

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από PGM

ασε τους rogue ρε.....μονο να βαρανε και να κρυβονται ξερουν οι παλιοgayηδες..:p:P

μαθηματα αν θελεις στον Routako, τον νουμερο 1 ex-μουλοχτο rogue :D:D:D

Κάνε /re-roll ρα, να κάνω κι εγώ να σου δείξω τι παιχνίδια θα παίζω με την μύτη σου :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.