Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Trooper

Ελπιζω απογευματινή ωρα αν ειναι καθημερινή εεε? Καποιοι δουλεύουν κι όλας!! wtb Intenso κλπ!

Nαι ρε θειο κ γω δουλευω, απογεμα θα ειναι :p

Link to comment
Share on other sites

Μια ερωτηση στους παλιοτερους.Παιζω το παιχνιδι και εχω υπολοιπο λογαριασμου 75ημερες.εαν εγκαταστησω το burning crusade θα εχω προβλημα?κατι τετοιο καταλαβα απο το εγχειριδιο.θα χασω τις μερεσ? Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από GEORGDIM [Σήμερα, στις 11:13]

Μια ερωτηση στους παλιοτερους.Παιζω το παιχνιδι και εχω υπολοιπο λογαριασμου 75ημερες.εαν εγκαταστησω το burning crusade θα εχω προβλημα?κατι τετοιο καταλαβα απο το εγχειριδιο.θα χασω τις μερεσ? Ευχαριστω.

oxi

Link to comment
Share on other sites

εγω παλι χαλαρα πιστευω οτι παιζω την καλητερη healing class του game για 2 συναπτα ετη.τζαρτζαρει,πεταει απειρα hot,στελθαρει,καλει κυκλωνες και αλλα στοιχεια της φυσης,τανκαρει,σε τρελαινει στο abuse και εχει max survivability,καμια φορα σε τρομαζει και οπτικα ως κουκουβαγια η δεντρο ( !!! ) ασε δε που αν εισαι clothas μπορει και να σε φαει γρηγοροτερα απο rogue...τι ειναι τι ειναι??

στο καθαυτο κομματι του heal κανει απιστευτη δουλεια στην arena,αν δεν παιζει offensive dispell κλαυτα χαραλαμπε...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ειχε κανεις προβλημα κατα την εγκατασταση του patch 2.3.0 ?

Μου βγαζει CRC mismatch error και προτεινει ως λυση απεγκατασταση και επανεγκατασταση του παιχνιδιου απο την αρχη :wall:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Trooper

Ξανακατέβασε το, σβήσε τα patch data και τρεξε το downloader απο την αρχη...

Φιλική συμβουλή

κάνε uninstall το παιχνίδι, σβήσε τα πάντα από τα favorites του browser σου

μετακίνησε τους χαρακτήρες σε άκυρα server και τέλος κάνε και cancel το account

και μετά θα είσαι καθαρός

:hehe::rofl:

αντε σταματα τοοοοο :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.