Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ison

Ελατε ωρε παιδια απο Kilrogg μερια να γινουμε πολυ :p

Απο περιεργεια εδω μεσα εχει κανεις πατησει/καθαρισει aq40-nax?

Btw 6/8 tier 1 αν και με τα PvP rewards τσαμπα τα dkp πανε...τσπ συλλεκτικως και μονο θα τσιμπησω και τα υπολοιπα 2.

AQ40 ναι, Nax μεχρι το 8ο boss αν θυμαμαι καλα... μετα υπήρξε μια καθίζηση λόγω του επερχόμενου TBC και το guild σταμάτησε τα raids. Πλεον οι μισοί παίζουν BF2142 και οι υπόλοιποι ανεβάζουν alt...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ison

Ελατε ωρε παιδια απο Kilrogg μερια να γινουμε πολυ :p

Απο περιεργεια εδω μεσα εχει κανεις πατησει/καθαρισει aq40-nax?

Btw 6/8 tier 1 αν και με τα PvP rewards τσαμπα τα dkp πανε...τσπ συλλεκτικως και μονο θα τσιμπησω και τα υπολοιπα 2.

μεχρι aq40 4o boss

Link to comment
Share on other sites

Το θεμα ειναι οτι αν οργανωθουμε μπορουμε πλεον να κανουμε ενα 100% Ελληνικο Guild στο exp,θα υπαρχουν πολλα 5-10-15 man Inst που θα πηγενουμε ανετα κ καθημερινα αμα γουσταρουμε. Ακομα κ τα 25αρια τα παλευουμε,το πολυ πολυ να παρουμε καμια μεταγραφη απο αλλο σερβερ(ελληναρες παλι) :p

Οταν με το καλο βγει το exp θα τα βαλουμε κατω κ θα δουμε ποιοι ειναι μεσα κ ποσους απο καθε κλαση εχουμε :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

ελα παιδια καμια βοηθεια θα μου δωσετε?

εφτασα σε 2 μερες 17 level.....αμα ειναι να παιζω μονος μεχρι το 60 την κατσαμε την βαρκα.:(

lol τι βοηθεια βρε να σου δώσουμε σε τοσο μικρό level ? :) Αντε ανέβα λίγο και μετα! Μολις φτασεις 18-20 μπορεις να πάς στο πρώτο καλό instance, το Walling Caverns :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

ρε gold θελει το παλικαρι... ειναι η ευκαιρια του να τα κονομησει.. γιατι πιστευεται οτι ηρθε στον σερβερ μας :p ο προικοθυρας :p

απο ποτε ειναι και δικο σου server? ^^

Αρχική απάντηση από Samael

Το θεμα ειναι οτι αν οργανωθουμε μπορουμε πλεον να κανουμε ενα 100% Ελληνικο Guild στο exp,θα υπαρχουν πολλα 5-10-15 man Inst που θα πηγενουμε ανετα κ καθημερινα αμα γουσταρουμε. Ακομα κ τα 25αρια τα παλευουμε,το πολυ πολυ να παρουμε καμια μεταγραφη απο αλλο σερβερ(ελληναρες παλι) :p

Οταν με το καλο βγει το exp θα τα βαλουμε κατω κ θα δουμε ποιοι ειναι μεσα κ ποσους απο καθε κλαση εχουμε :D

κανε το guild και κανω join , αντε μην μενεις στα λογια και εσυ :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 12:09]

ρε gold θελει το παλικαρι... ειναι η ευκαιρια του να τα κονομησει.. γιατι πιστευεται οτι ηρθε στον σερβερ μας :p ο προικοθυρας :p

Εσυ ακομα και με σβησμενους χαρακτηρες εισαι ικανος να πας lvl 70 απο την αρχη. Ψοφ πλιζ

Link to comment
Share on other sites

Ακόμα δεν μπορώ να πιστεψω το πόσο τους έχουν ανεβάσει τους paladins,

είναι τρελό πραγματικά , τους mage,priest,rogue κυριολεκτικά δεν προλαβαίνουν να κλάσουν άμα τους πιάσω πρώτος,

αν με πιάσουν αυτοί πρώτοι άντε να κάνουν και 2 κινήσεις

wowscrnshot122006203454zh1.th.jpg

Εδώ ένα καλούτσικο αποτέλεσμα (zyxουλα που είσαι να κλαις τα epix σου ^^ )

Και η πλάκα είναι ότι 4 πραγματάκια είναι καλά από αυτά που φοράω , που να ήμουν και τούμπανο

wowscrnshot122106155314pw2.th.jpg

Nerf paladins pls oO

Link to comment
Share on other sites

Για το Ελληνικο guild στον kazzak ειμαι και εγω μέσα, ας αρχίσουμε να μαζέυουμε ονόματα σιγά σιγά για να δούμε ποσοι θα ειμαστε. Ειναι σίγουρα μεσα απο οτι ακούω και τα παλιά παιδιά που παίζαμε μαζί στους infernalis και μερικοί ισως απο order of sargeras.

Καλο θα ήταν μιας και ειμαι σίγουρος οτι θα υπάρχει συμμετοχή να ενδιαφερθούμε ολοι.

Εγω ειμαι πρόθυμος να φτιάξω και forum/site/dkp whatever αν θέλετε.

Αλλα πλζ να μη το ονομάσουμε το guild καμμενοι :p ας βρούμε κατι αλλο

Link to comment
Share on other sites

Atheina

ελα να πεσουν και τα αλλα ονοματακια...

(ενα φορουμ θελουμε + 1 dkp table και ημεθα κομπλε)

αμα ειναι μεσα και τα παιδα απο infernalis ακομα καλυτερα

αρκει να μην βγουμε πολλοι και γινεται μλκ με τις θεσεις στα 25αρια raids :p

Link to comment
Share on other sites

Sfageas + Warlock μεσα επισης

Μπορουμε αν θελετε να εχουμε κ TS, προσωρινα μπορει να μας παραχωριθει ενα καναλι στο

σερβερ των Ιταλων.Δε τους ειπα τπτ ακομα αλλα δε πιστευω να μου πουν οχι.

Ολα αυτα μετα απο τις γιορτες εννοειτε, ας χαρουμε κ λιγο τον εξω κοσμο προς το παρον :p

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.