Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

6 εκατομμύρια παίζουν wow 1 εκατομμύριο παίζουν lock και επέλεξαν εμένα να βάλουν στο video :p , πάντως πλάκα έχει το στιγμιότυπο με lock & mage

O Arthas που στο πο@τσο είναι? στο μεθεπόμενο exp θα είναι ? :innocent:

Θα παρακαλέσω τον κύριο Φάνη και τον άλλον τον πρόσκοπο να σταματήσουν αυτό που άρχισαν πριν πάνε στην dark side :boxed: :bye:

Link to comment
Share on other sites

φιλος μου εκανε δωρο το πακετο

undead mage 60 full epic 11 rank μου πηρε 13 μονο μερες να τον παω 60 , τρελο λιωσιμο

server : the venture co.

guild : The Cartel

αλλα το βαρεθηκα και το εχω παρατησει εδω και 4-5 μηνες - θα συμφωνησω με τον greekfragma για τα πιο πανω που γραφει

δεν εχω σταματησει να γελαω ομως ακομα γιατι καποιοι ελεγαν mage θα φτιαξεις ρε λουκουμακι θα εισαι - ελα ομως που ειχε συμβει το αντιθετο

το game ειναι πολυ ισοροπημενο και οποιος ξερει να παιζει τον χαρακτηρα του με αντιπαλο καθε class απλα ρουλαρει

αυτα..

Link to comment
Share on other sites

προφανως το παιχνιδι δε στηριζεται στα γραφικα του,ισα ισα οι απαιτησεις του επιτρεπουν σε πολυ κοσμο να το τρεχει αξιοπρεπως χωρις να χρειαστει να επενδυσει σε gaming συστημα

τωρα για το gameplay,τι να πω....γουστα ειναι αυτα

προσωπικα τετοιο κολλημα πρωτη φορα εφαγα με παιχνιδι μετα απο 16 χρονια gaming

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από greekfragma

Fragmas:P

τωρα που το μαθες ελα να με δανεισεις κανα φραγκο.......οπλο πανοπλια κλπ κλπ κλπ:tomato:

ofc ρε , np ;)

αν και με hunter δεν ξερω αν ειναι το καλυτερο για εσενα :)

καλα ειναι να εχεις class παρομιο με αυτο που σε αρεσε στο guild war

zarras trooper kai root τι nick name εχουν οι niub ? :D ξεχασα κανεναν αλλο ?

nerf my paladin pls! ^^

Link to comment
Share on other sites

Περναω κι εγω απο το orgimmar στα πεταχτά χτες το βράδυ και βλεπω "Atheina blows you a kiss". Και κανω μεταβολή να βρω πιος ειναι... και ναι ειναι ο ίδιος!!! omg!!!

@Fragma, τα γραφικα που εχει μπορει να μην ειναι τελεια, αλλα εμενα μου αρέσει το στυλ αυτό + οτι σε μεγάλες αναλύσεις εχει πολύ ωραία χρώματα και τοποθεσίες. Πηρες κι εσύ troll, δεν εχεις δει ακόμη τα ωραία μέρη, κατσε να ανέβεις λίγο :)

Trooper a.k.a Skylos, Incredible, Insomnia @ Kazzak

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.