Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Improved Gancussive Shot =5/5

Improved Hunters Maak=1/5 Εδώ πρέπει να συμφωνήσεις με τους άλλους κυνηγούς της guild σου, αλλιώς ρίχτω αλλού.

Lathal Shots=5/5

Aimed Shot =1/1

Hawk Eye=3/3

Mortal Shots=5/5

Scatter Shot =1/1

Humanoid Slaying =3/3

Deflection 5/5

Savage Strikes =2/2

Clever Traps =2/2

Survivalist 5/5

Trap Mastery =2/2

Surefooted =3/3

Killer Instinct =3/3

Lightning Reflexes =5/5

Εναλλακτικά

Improved Wing Clip =5/5 αντί Humanoid Slaying και Savage Strikes

Με αυτά τα ταλέντα έχεις:

1 μεγάλη ζωή (έχω 6χιλ σκέτη )

2 Κυνηγάς το Agil αντί για το κριτικ που τραβάει αγγρο , αν και δεν μας ενδιαφέρει αν δεν πας σε μπουντρούμια.

3 Το ΚΥΡΙΟΤΕΡΟ, δεν περνάει κανένας πάνω από τις παγίδες σου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΓιαγκΤ [Σήμερα, στις 08:32]

Καλό θα είναι να μην βγάζετε βιαστικά συμπεράσματα πριν παίξετε αρκετά με 60ρη.

Ο κυνηγός πχ για να ανέβει lvl γρήγορα ρίχνει όλα τα ταλέντα στο Beast Mastery. Μόλις τον αγγίξεις ψόφησε.

Όταν όμως στα 60 αντιμετωπίσεις τον 0-21-30 θα πληγωθεί ο ψυχισμός σου : p

καλυτερα το 0/30/21 για εμενα :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Απ'όσα έχω δεί μέχρι τώρα,σε μάχη με Warlock και Mage αν επιζήσω από τα πρώτα 3 πρόβατα ή charm κλπ τότε έχει φύγει...Αν προλάβω να τον αγγίξω τον γαργάλησα...Οι Hunters είναι το αγαπημένο μου είδος...Σε 1v1 δεν έχω χάσει ποτέ των ποτών από Hunter και ας με περνάνε και 3-4 lvl...(Human Paladin Speaking)

Btw παιδιά καθότι 44 level σε ποιά instance προτείνετε να πάω να πάρω καλά Plate?

(Σήμερα έφτασα 250 Blacksmithing Artisan Armorer)

Το να εχει ο mage ή ο warlck 3 resisted charms ή sheeps σε μια duel έχει τις ίδιες πιθανότητες με το να σου πέσει το thunderfurry ενω φαρμαρειs lvl 1 boars στο elwyn forest .....(ενταξει λιγο υπερβολή αλλα δεν μου εχει τυχει ποτε :p)

To μονο που την σπαει οταν κανω duel paladins ειναι οτι παρατεινουν το αναποφευκτο με την φουσκα τους :p ....αγκομαχουν 10 ωρες να σε φανε τους ριχνεισ στο 4-5 % και μετα αντε παλι απο την αρχη για να ακουσω το γνωστο στο τελος ...warlocks are imba κλπ. (εφοσον χασουν με 2χ health ...μια πριν την φουσκα και μια μετα )

Τωρα πως νικας hunters τοσο ευκολα μου κανει εντυπωση ....ειναι γνωστο οτι ειναι απο τις best pvp classes και ειναι το μοναδικο class το οποιο δεν νικαει ο warlcκ με ανεση (50-50 περιπου)

Link to comment
Share on other sites

Να πω την αλήθεια κυνηγό δεν έπαιξα ποτέ μέχρι τα 60 αλλά με το πολεμιστή τους είχα γενικά τους κυνηγούς εκτός εξαιρέσεων... για pvp μιλάμε πάντα το duel είναι άλλη ιστορία

Αλήθεια το .tga που κάνει από μόνο του το παιχνίδι save ta screenshot υπάρχει τρόπος να το μετατρέψω για να βάλω το δικό μου gnome avatar? :p

Link to comment
Share on other sites

Για τον Pala μου πρέπει να λέει...Δεν ξέρω τι να σου πω. Θα σου πω τι κάνω.Εννοείται Devotion Aura on,Blessing of Wisdom για να έχω αρκετό mana και Seal Of Command...

Με το που πλησιάζω ανοίγω το trinket of arathor να μην τρώω μακρινές, σε απόσταση βολής ρίχνω stun και στα καπάκια Judgment of Command,γρήγορα νεο SoC,βαράω ότι πάρει ο Χάρος,με το που ξαναγεμίζει το Judgment κάνω Seal Of Crusader,Judgment την Seal και Seal of Command,φούσκα heal,άμα με φτάσει στο αμήν lay on hands και greater potion of mana...Η δική του life θα τελειώσει νωρίτερα από την δική μου...Για Poison κλπ Cleanse...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Αλήθεια το .tga που κάνει από μόνο του το παιχνίδι save ta screenshot υπάρχει τρόπος να το μετατρέψω για να βάλω το δικό μου gnome avatar? :p

http://wow.curse-gaming.com/en/files/details/4468/convertshots/

Το βάζεις στο φάκελο με τα ss, το τρέχεις και στα κάνει .jpg εύκολα και γρήγορα.. :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Tsunami

Για τον Pala μου πρέπει να λέει...Δεν ξέρω τι να σου πω. Θα σου πω τι κάνω.Εννοείται Devotion Aura on,Blessing of Wisdom για να έχω αρκετό mana και Seal Of Command...

Με το που πλησιάζω ανοίγω το trinket of arathor να μην τρώω μακρινές, σε απόσταση βολής ρίχνω stun και στα καπάκια Judgment of Command,γρήγορα νεο SoC,βαράω ότι πάρει ο Χάρος,με το που ξαναγεμίζει το Judgment κάνω Seal Of Crusader,Judgment την Seal και Seal of Command,φούσκα heal,άμα με φτάσει στο αμήν lay on hands και greater potion of mana...Η δική του life θα τελειώσει νωρίτερα από την δική μου...Για Poison κλπ Cleanse...

Gayladin έκανες ρε???Έχασα πάσα ίδεα...

For Da Horde!!!!!

Link to comment
Share on other sites

ρε παίδες ,

να ρωτήσω κάτι και εγώ.

Τώρα που μας άφησε χρόνους το decursive (για όσους δεν ξέρουν είναι addon για dispelling χρήσιμο για casters) , σκέφτομουνα μήπως μπορούμε να το αντικαταστήσουμε με κανένα μάκρο .

Για παράδειγμα εγώ σαν παπάς θέλω να κάνω dispell magic ή να βγάλω ένα disease . Έχει κανείς καμμιά ιδέα πως θα είναι η εντολή για το μάκρο αυτό , είτε για raid είτε σε 5 man group ?

thx

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.