Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

ρε σχετικα ειναι ολα,σε γενικες γραμμες απο αυτα που βλεπω αρκετο καιρο τωρα νομιζω οτι ο warrior τα σπαει ολα σε πιο real καταστασεις,οπως σε ενα bg ας πουμε που ολο και θα παιζει κανα cooldown ....μην μου μιλας για 1v1 το θεωρω βλακεια ειλικρινα.

ο warrior μαζι με τον rogua τον οποιο παντα σεβομουνα,ειναι μηχανακια μεσα στα bg,ουτε πολλα rec και ιστοριες,ο σωστος ο warrior που παιζει σωστα το rage και τσιμπαει και κανα heal απλα οργωνει ευκολα και ομορφα.ολοι οι αλοι dps θελουν πιο πολυ μανουρα,το κανουν και αυτοι αλλα σε μεγαλυτερο χρονο.δες τους mortal high warlords πως τσακιζουν σε σχεση με τους fire 14 mages ας πουμε? ο μαγος αραζει κανει rec περιμενει να γυρισει το pom εχει ιστοριες δλδ,ο warrior ομως δινει nonstop....μπορει βεβαια σε duel ο warr να φυγει 2shot απο το mage....επειδη ολα κρινονται στο pvp κατ εμε,προτιμω να εχω 1 warlord warior στο basin παρα ενα mage η ενα rogue,μου εμπνεει πιο πολυ εμπιστοσυνη το τρακτερ,ισως επειδη παιζω και hardcore healer...dunno

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν θα φτιαχνα ποτε εναν παιχτη που θα χρειαζοτανε raid απο πισω του για να ξεδιπλοσει της αρετες του. κ ειδικα τα bgs δεν με νοιαζουν real pvp 1vs1 αυτο μαρεσει και εκει sukαρει ασχημα

Link to comment
Share on other sites

Frost mage συμφωνώ ακόμα και με το racial είναι δύσκολο να τον φτάσω για να αρχίσω να χτυπάω :p αλλά ντάξει lock ίσως οι soul link δυσκολέψουνε κάποιον λίγο.. και όπως είπανε ναζ και σταμάτας death wish... είμαι με 2h btw και μια χαρά το fury..

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

30sec αν νομιζεις οτι τους εχεις οκ. ο warrior 1vs1 πρεπει να εισαι πολυ κολος για να κερδισεις caster

Μονο holy priest μπορει να κερδίσει και πάλι πρεπει να ειναι φουλ στο epic+ να μην ειναι prot (που κανενας warrior δεν ειναι). Μαγο απλα με τιποτα. Εκτος αν ο μάγος ειναι μονοφθαλμος και παιζει με δεμένα χέρια. :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD [Χθες, στις 15:34]

Επίσης μπορείς να τον κάνεις mind control συνέχεια μέχρι να βαρεθεί και να φύγει :hehe:

Υπάρχει και το ενδεχόμενο να είσαι LM όποτε τον πετάς από κάτω και ψοφάει. : )

Link to comment
Share on other sites

Απορω εναντιον τι καστερ παιζετε ρε παιδες...!

Παιζω warrior εδω κ 1,5 χρονο κ εχω δοκιμασει ολα τα σπεκ.Εε shadow priest - SL lock - frost mage δε κερδισα ποτε....

Μιλαμε για ισαξιο gear,οχι κανενα κακομοιρη με full tierGreen :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Απορω εναντιον τι καστερ παιζετε ρε παιδες...!

Παιζω warrior εδω κ 1,5 χρονο κ εχω δοκιμασει ολα τα σπεκ.Εε shadow priest - SL lock - frost mage δε κερδισα ποτε....

Μιλαμε για ισαξιο gear,οχι κανενα κακομοιρη με full tierGreen :p

http://video.google.co.uk/videoplay?docid=2551158663078164713&q=fury+warrior

http://video.google.com/videoplay?docid=-1537620721635602627&q=pat+pvp

Link to comment
Share on other sites

Tι μας δείχνεις ? Το warrior με Thunderfury και rank 14 warrior με healer απο πίσω? LOL

Link to comment
Share on other sites

Μαλλον δε καταλαβες...

Να στο πω ποιο απλα,Ο Pat ειναι καραγκιοζης κ τον κραξαν οι πετρες.Εχει 56746176317354 buff κ 616341371 healer πανω του ολη την ωρα.-

Ο αλλος εχει legendary κ Νef drop(Εdge of chaos),T2,5 κ αλλα πολλα.Οταν λεμε ισαξιο gear ΔΕΝ εννοουμε "ααα epix εχουν κ οι 2!". Ισαξιος αντιπαλος θα ηταν Mage με +600dmg κ ανω,κ τετοια μαχη δεν ειδα στο βιντεακι που ποσταρες...

Ελπιζω να ενοιωσες τη διαφορα ^^

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Παιζω warrior εδω κ 1,5 χρονο κ εχω δοκιμασει ολα τα σπεκ.Εε shadow priest - SL lock - frost mage δε κερδισα ποτε....

Εδώ ένα πρασινομούρη rogue δεν μπορούσες να κερδίσεις βρε κακομοιρούλη, οι casters σε μάραναν :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

Εδώ ένα πρασινομούρη rogue δεν μπορούσες να κερδίσεις βρε κακομοιρούλη, οι casters σε μάραναν :hehe:

Xαχαχαχ,αυτο ηταν Loooong time ago :p

Tοτε που τα συναισθηματα ηταν αγνα,τα λουλουδια ανθιζαν,τα πουλακια κελαηδουσαν... :upside:

Link to comment
Share on other sites

Όποιος νομίζει ότι ο warrior είναι Ο pvp χαρακτήρας, καλό θα είναι να φτάσει κάποιον 12-13-14 rank , οπότε να μας εξιστορήσει τις εμπειρίες του, και όχι δόξες άλλων!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.