Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx [01-02-2006 14:48]

γιανκο εχουμε να δουμε ακομα τρελα πραματα. σκεψου στο head θα μπορουμε να βαλουμε 46agility enchant. καταλαβενης τωρα.

Ρε βρομοspameri καποιος να τον kickarei απο τα forum ;p

υγ που εχεις την φωτογραφια σου bot μου στερεις αρκετες ωρες γελιου

Link to comment
Share on other sites

Έχω μια ερώτηση ρε παιδιά. Έχω forthnet και τισ τελευταίες μέρες από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τις 1 περίπου το βράδυ το ping μου είναι 900-1200. Μήπως κανένας ξέρει τι μπορεί να φταίει??? Download κάνω κανονικά με κανονικές ταχύτητες. Επίσης μην μου πείτε να δοκιμάσω άλλο παροχέα (δοκίμασα Tellas και πάλι το ίδιο). το πρόβλημα δεν το έχω μόνο εγώ αλλα και άλλοι γνωστοί μου.

Αν μπορει κάποιος να με βοηθήσει θα είναι ότι καλύτερο.

Έψαξα και να ανοίξω πόρτες και τις έχω ανοιχτές όλες όσες λένε οι τις Blizzard.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από axlvaled [Χθες, στις 20:07]

Έχω μια ερώτηση ρε παιδιά. Έχω forthnet και τισ τελευταίες μέρες από τις 3 το μεσημέρι μέχρι τις 1 περίπου το βράδυ το ping μου είναι 900-1200. Μήπως κανένας ξέρει τι μπορεί να φταίει??? Download κάνω κανονικά με κανονικές ταχύτητες. Επίσης μην μου πείτε να δοκιμάσω άλλο παροχέα (δοκίμασα Tellas και πάλι το ίδιο). το πρόβλημα δεν το έχω μόνο εγώ αλλα και άλλοι γνωστοί μου.

Αν μπορει κάποιος να με βοηθήσει θα είναι ότι καλύτερο.

Έψαξα και να ανοίξω πόρτες και τις έχω ανοιχτές όλες όσες λένε οι τις Blizzard.

φιλε και εγω το ιδιο προβλημα εχω, μονο που φτανω και σε πολυ χειροτερα νουμερα Lag (7000+ !!!!! ) και εγω εχω forthnet. Πρεπει να ειναι γενικο προβλημα, οχι δεν εχει να κανει με εμας. Επισης, εχει να κανει και με την ωρα. Μετα τις 12 ειναι οκ σε εμενα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από <hrpn> [Χθες, στις 00:20]

φιλε και εγω το ιδιο προβλημα εχω, μονο που φτανω και σε πολυ χειροτερα νουμερα Lag (7000+ !!!!! ) και εγω εχω forthnet. Πρεπει να ειναι γενικο προβλημα, οχι δεν εχει να κανει με εμας. Επισης, εχει να κανει και με την ωρα. Μετα τις 12 ειναι οκ σε εμενα

Επειδή το πρόβλημα είναι πολύ σοβαρό και δεν μπορούμε να παίξουμε, ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει??? Η forthnet ή η Blizzard ας πούμε???

Δοκίμασε κανείς με καμιά άλλη σύνδεση πέρα από Forthnet???

Παιδιά έχω σαλτάρει δεν μπορώ να παίξω. HELP!!!

Link to comment
Share on other sites

εγω εχτες αλλαξα απο forthnet σε hol απλα εκανα join στο wow με forthnet μπηκα στον daggerspine ειδα την κλασικη κοκινη μπαρα κ 1200ping αλλαζω στο καπακη κ βαζω hol ξανα μπενω daggerspine ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ πρασινη μπαρα κ 250 Ping επιτελους μπορω να παιξω γιατι σε λιγο θα μας παιρναν στο ψηλω τα aliancakia αφου τις τελευταιες 7 μερες δεν μπορουσα να κανω τπτ

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.