Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

ρε τι με λες τωρα. εσενα σε εχω? ναι. ε αυτο με αρκη

XAXA!

Πες τα Θόδωρα! :p

O δικός μας Rank14 έχει 60k ΗΚs πάντως...Είναι τυχερός που είναι σε άλλο server γιατί ο madman κάτι τέτοιους τους τρώει για πρωινό..Με κάτι Borg δε, δεν ασχολείται καθόλου..Κάνει /fart και ψοφάνε... LOL

(μ'αρέσει να σε πειράζω, αφού το ξες..... :x )

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx [Σήμερα, στις 11:09]

ρε τι με λες τωρα. εσενα σε εχω? ναι. ε αυτο με αρκη

ακόμα στα λόγια είσαι, απορώ πως με έχεις εσύ χωρίς να έχει γίνει τίποτα και ποτέ μαζί σου , αχ κάνεις όνειρα αγοράκι ....εμ τέτοιο ταλαίπωρο που είσαι.......

Αρχική απάντηση από Shaman [Σήμερα, στις 13:34]

O δικός μας Rank14 έχει 60k ΗΚs πάντως...Είναι τυχερός που είναι σε άλλο server γιατί ο madman κάτι τέτοιους τους τρώει για πρωινό..Με κάτι Borg δε, δεν ασχολείται καθόλου..Κάνει /fart και ψοφάνε... LOL

(μ'αρέσει να σε πειράζω, αφού το ξες..... :x )

Μια φορά και εσύ καημένε μίλησες και είπες κοτσάνα!

Αφού το korgall είναι από αρίλιο αν θυμάμαι καλά και όχι από φεβρουάριο που είναι το daggerspine η το scull, άρα άκυρη η σύγκρισι

:x

Μιας και με ρωτήσανε μερικά παιδιά για ποια addon έχω , παρτε καποια βασικα τωρα

Titan

Auctioneer

Atlas

Reputation

Bank items

CT_Raid

CV

Discord Action Bars

Scrolling Combat Text

GoodInspect

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

Μια φορά και εσύ καημένε μίλησες και είπες κοτσάνα!

Αφού το korgall είναι από αρίλιο αν θυμάμαι καλά και όχι από φεβρουάριο που είναι το daggerspine η το scull, άρα άκυρη η σύγκρισι

:x

Exactly my point!

’ρα λοιπόν δεν έχει νόημα να μας μοστράρεις τον rank14 αφού έχει τα kills ενός rank7-8 στον Dagger...

Εσύ πρώτος προσπάθησες να μας την πεις με τον uber-horde-killer του Kor'gall...pfff...

Προδότη, τι θέλω κ ασχολούμαι μαζί σου...52lvl o Ulver..Ούτε τα mail του παιδιού δεν μπαίνεις να δεις..Έχει βρωμίσει κ ο στάβλος με τα pet που ψοφίσανε αφού τα είχε τόσες μέρες ατάιστα...

Θα βρω το madman να τραβήξω ένα screenshot πλάκα πλάκα..Goodinspect rulez...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Shaman

Προδότη, τι θέλω κ ασχολούμαι μαζί σου...52lvl o Ulver..Ούτε τα mail του παιδιού δεν μπαίνεις να δεις..Έχει βρωμίσει κ ο στάβλος με τα pet που ψοφίσανε αφού τα είχε τόσες μέρες ατάιστα...

xaxaxaxaxa :D

Αρχική απάντηση από zyx

ρε δεν μας νιαζει με ποια addons παιζεις. noby.

:giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

η λαβοτομη ειναι στο σπιτι μου γιαυτο προσεχε nobaky :PPPPPPPPP

yeaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Το κακό είναι πως με αυτό το μαχαιράκι δυσκολεύομαι να ξεφλουδίζω..φρούτα γιατί απλούστατα είναι μόνο για φρούτα σαν και εσένα

Ψωναρα ε καρα ψωναρα που λες πας για pvp και είσαι είτε honor kills είτε death για τον ==@ μάθε ρε να παίζεις ρεεε

Ρόμπα

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από radiatedsoul

ακομα στην αρχη ειμαστε στο guild μου με το DKP.

αλλα θα ηθελα να ακουσω μια γνωμη απο ατομα που το χρησιμοποιουν

το dkp site του guild μου ειναι το εξης http://www.funstuff.gr/lol/viewnews.php

Λιγο χαλια το συστημα που εχετε βάλει, πολυς χαμος για το τιποτα. Μπορειτε να το κανετε πιο απλό και πιο λειτουργικο. Και δε καταλαβαινω πως θα παρεις τα αντικειμενα στο bank σου, οταν τα πιο πολλα ειναι bind on pickup...Μπορει ο master looter να τα κοιταει ,αλλα δε μπορεί να τα παρει μαζί του, πρεπει να τα δωσει σε καποιον εκεινη την ώρα.

Εμεις εχουμε DKP, αλλα τα πραγματα ειναι πιο απλά, δλδ, 10 ποντοι καθε ωρα που εισαι μεσα στο raid και οι εξτρα ποντοι που παίρνεις ειναι απο την αξια των αντικειμένων /40. Δηλαδη αν πέσει ενα chest το οποιο κοστίζει 400 ποντους, θα παρεις 400/40=10 ποντους παραπάνω. Δηλαδη μεσο όρο σε καθε raid ειναι γύρω στους 100 ποντους , εκτος απο Onyxia που ειναι πιο λιγο γιατι ειναι και πιο έυκολη/τελειωνουμε πιο γρήγορα.

Υπαρχουν κι άλλες λεπτομέρειες πάντως αλλα τα βασικά ειναι αυτά.

Link to comment
Share on other sites

@trooper ευχαριστω για την απαντηση. τελικα το αλλαξαμε το συστημα.

περνουμε 15 ποντους καθε φορα που παμε MC, Onyxia και 20 εχτρα σε καθε boss. ολοι ξεκιναμε με 15.onyxia πιανει 40 ποντους.

minimum bid για τα επικ ειναι 25 ποντους και οσους ποντους biddarei καποιος τοσο rollarei. δηλαδη εγω κανω βιδ με 30 ποντους ρολλαρω random (1-30) ο αλλος με 90 ποντους κανει random (1-90).

ετσι ενθαρυνονται ολοι να ερχονται στα ραιδς. με μερικα αλλα συστηματα που εχω δει οποιος εχει τους περισοτερους ποντους περνει στανταρ οποιο ιτεμ θελει και αυτο δεν ειναι καλο. αποθαρυνει πολλους να ακολουθησουν

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg [Σήμερα, στις 00:40]

Το κακό είναι πως με αυτό το μαχαιράκι δυσκολεύομαι να ξεφλουδίζω..φρούτα γιατί απλούστατα είναι μόνο για φρούτα σαν και εσένα

Ψωναρα ε καρα ψωναρα που λες πας για pvp και είσαι είτε honor kills είτε death για τον ==@ μάθε ρε να παίζεις ρεεε

Ρόμπα

Κοιτα τη μερα ειναι σημερα noby κ εισαι τυχερος γιατι φευγο διακοπες. για δες ποσους ποντους εχω σε 3 μερες.:p φαντασου να μην εφευγα:p

post-306-1416072123,876_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.