Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Σβήσατε τους χαρακτήρες σας όταν κάνατε ragequit από το WoW επειδή δεν σας ικανοποιούσε το expansion? Τώρα θέλετε να ξανακυλήσετε αλλά ποιός ξαναρχίζει από το μηδεν?

Look no further Blizzard is here!

Σε πιο σοβαρό τόνο.Αφορά μόνο όσους χαρακτήρες σβηστήκανε μετά το expansion και όχι πριν ή δεν κατάλαβα σωστά?Αν τους αφορά όλους φανταστείτε πόσα GB θα είναι τα δεδομένα μετά από τόσα χρόνια.Impressive

Link to comment
Share on other sites

ενα περίεργο πράμα μου εχει συμβεί

ενα παιδί εχει beta access και μπήκα λίγο να το δω

επίσης κατέβασα το beta client απο το account του χωρίς να εχω beta key η access του account μου

και μπήκα σε beta αλλά σε πολύ διαφορετική αρχή, items, starting qs κλπ

:nada:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Να ρωτήξω μιας και ετοιμαζόμαστε για το exp: Λεει οτι στο SoO raid ριχνει heirlooms απο το last boss, οπλα για την ακρίβεια τα οποία θα κρατήσουν μέχρι το level 100. Εδώ η λιστα: Weapons - Items - WowDB - Warlords of Draenor

Any comments?

Link to comment
Share on other sites

Μια ερώτηση για όσους ασχολήθηκαν με την 6.0.2

Εχω ενα ρήμαδι Mage , με την έλευση του 6.0.2 ειπα να το γυρίσω απο frost σε arcane και όταν τελείωσα το respec μέτρησα στο recount addon το dps μου και ειναι λιγότερο απο το μισό σε σχέση με πριν το patch... (Όπου ήμουν frost βεβαίως..)

Ηταν αναμενόμενο κάτι τέτοιο ;

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήξω μιας και ετοιμαζόμαστε για το exp: Λεει οτι στο SoO raid ριχνει heirlooms απο το last boss, οπλα για την ακρίβεια τα οποία θα κρατήσουν μέχρι το level 100. Εδώ η λιστα: Weapons - Items - WowDB - Warlords of Draenor

Any comments?

μέχρι 620ilvl θα φτάσει το weapon

θα ειναι ενα καλο starting οπλο για το exp

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.