Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Σαν εντυπώσεις πρώτες:

Τα γραφικά παραμένουν παρωχημένα ως προς τον ανταγωνισμό (Tera Online, GW2, TsW)όπως και το ίδιο μοτίβο στα quests , τα instances είναι...όντως σκουπίδια όπως αναφέρει και ο Frost.

Πρόκληση μηδέν, για να δούμε σε HC αλλιώτικα /delete

Link to comment
Share on other sites

Ο rogue μεχρι στιγμης μου φαινεται βαρετος παντως και υποψην οτι το γυρισα παλι σε assasination που υποτιθεται ειναι το πιο skill based και οld school.Το expansion καλο απο questin αλλα πρεπει να δω end game για να κρινω πρωτα.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

ψύνοαμαι και εγώ να το ξαναρχίσω "σαν" διάλειμα από BF3 MOH που θα πάρουμε τώρα σε λίγο..

Οκ τα άλλα αργούνε για Crysis και για αυτά..

Γιατί σαν διάλειμα έχω την DOTA 2 τώρα για την ώρα.

αλλά το Mist of panderia φαίνεται ωραίο

Guild να βρείς εκεί πέρα βασικά.

έχω έναν 85 Rouge Goblin

και έναν 80 Shamman OrC και λέω να κάνουμε καμιά δουλεία να το σπρόξουμε.

Link to comment
Share on other sites

και guild να μην έχεις βρισκεις άνετα, ειδικά τώρα στην αρχή που όλοι θέλουν να τις ανεβάσουν.

μιλάμε τώρα για φάση, κάθεσαι χωρίς να κάνεις τίποτα unguilded και χαζευεις τα ginvites που σκανε το ένά μετά το άλλο!

Link to comment
Share on other sites

Σαν εντυπώσεις πρώτες:

Τα γραφικά παραμένουν παρωχημένα ως προς τον ανταγωνισμό (Tera Online, GW2, TsW)όπως και το ίδιο μοτίβο στα quests , τα instances είναι...όντως σκουπίδια όπως αναφέρει και ο Frost.

Πρόκληση μηδέν, για να δούμε σε HC αλλιώτικα /delete

Τα γραφικα ειναι δευτερεύον σε ενα mmo. Το στυλ του wow μου αρέσει πιο πολύ απο το TsW πχ το οποιο ειναι απαράδεκτο, σα ρομποτακια περπατανε..

Τα quest παντου είναι ίδια, οπως και να προσπαθήσουν να σου το πασάρουνε.

Προκληση μηδεν εδω και πολυυυ καιρο το wow, τιποτα νεο εδώ. Εναν στο 90 θα πάω, θα χαζέψω λιγο instances και raid finder και παπαλα.

Link to comment
Share on other sites

Τα γραφικα ειναι δευτερεύον σε ενα mmo. Το στυλ του wow μου αρέσει πιο πολύ απο το TsW πχ το οποιο ειναι απαράδεκτο, σα ρομποτακια περπατανε..

Τα quest παντου είναι ίδια, οπως και να προσπαθήσουν να σου το πασάρουνε.

Προκληση μηδεν εδω και πολυυυ καιρο το wow, τιποτα νεο εδώ. Εναν στο 90 θα πάω, θα χαζέψω λιγο instances και raid finder και παπαλα.

Mετά το issue 1 , το TsW άλλαξε αρκετά στα animations και τα quests έχουν τόνους στοιχείων από adventure/puzzle games, ουδεμία σχέση με WoW etc.

Σε σύγκριση με το beta έχει πάει αρκετά μπροστά και μία χούφτα Νορβηγών κατάφερε να ξεφτιλίσει κοτζάμ ToRtanic, εκείνο που ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΌ είναι το PvP...μακράν ότι χειρότερο έχω δει σε ΜΜΟ

Κοίτα εχθές που ασχολήθηκα περισσότερο με MoP αρχίζει και μου αρέσει...ΑΝ και ...Α ρε Vanilla που τους χρειάζεται!

Έγινε επεξεργασία από Typhonios
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά δεν το βαρεθήκατε ακόμα??Τι διαφορές έχει το Pandaria?Εγώ σταμάτησα πέρυσι και αναρωτιέμαι τί σας κρατάει ακόμα..αν κ το μικ΄ροβιο το χω ακόμα!

Αφού έπαιζες μέχρι πρόσφατα, ξέρεις για ΤΙ μικρόβιο μιλάμε, και απλά εν αντιθέσει με εσένα δεν τους έχει φύγει.

Και εμένα έκανε 6 χρόνια + να μου φύγει, και δεν το έχω πάρει το ΜοΠ γιατί ξέρω πως θα μου έρθει πάλι αν το πάρω.

Link to comment
Share on other sites

και guild να μην έχεις βρισκεις άνετα, ειδικά τώρα στην αρχή που όλοι θέλουν να τις ανεβάσουν.

μιλάμε τώρα για φάση, κάθεσαι χωρίς να κάνεις τίποτα unguilded και χαζευεις τα ginvites που σκανε το ένά μετά το άλλο!

To θέμα ειναι να πας καπου σοβαρά ώστε να κανεις κατι. Γιατι εμας εχουν φτιαξει μια ομαδα για raids και όλοι οι αλλοι είναι για replacement αν λείπει καποιος. Δηλαδή μέσα σε ενα μήνα αν δεν είσαι στην σταθερή ομάδα μπορεί να κανεις και 1-2 raids/μήνα.

Link to comment
Share on other sites

To θέμα ειναι να πας καπου σοβαρά ώστε να κανεις κατι. Γιατι εμας εχουν φτιαξει μια ομαδα για raids και όλοι οι αλλοι είναι για replacement αν λείπει καποιος. Δηλαδή μέσα σε ενα μήνα αν δεν είσαι στην σταθερή ομάδα μπορεί να κανεις και 1-2 raids/μήνα.

ΑΝ έχει αποφασίσει να παίξει ναι, αν θέλει απλά να δει το xpack όχι, ένα social-casual guild είναι υπεραρκετό.

Link to comment
Share on other sites

Παίδες,παίζει να αγοράσουμε απο πουθενά το mop πιο φθηνά?Μόνο το cdkey(digital copy)

Αν κάνεις μια έρευνα στο skroutz θα δείς πώς κάποια καταστήματα το δίνουν σε καλύτερη τιμούλα απ'ότι η blizzard και άλλα γνωστά μας καταστήματα...

Link to comment
Share on other sites

Αφού έγινα 90 και έχω δει όλες τις περιοχές, θα το πω:

Όσο αφορά το lvling το mop είναι χαλαρά ότι καλύτερο έχουν φτιάξει μέχρι τώρα!

Sent from my IDEOS X5 using Tapatalk

μπααα για lvling το cata ήταν αστείο εύκολο και με χιούμορ

για αυτό τους είχα όλους 85 λολ

ναι το gameplay άλλαξε ως rotation σε κάποιες περιπτώσεις και class

επιτελούς τέρμα τα περιττά talents

μετα απο 7+ χρονια τερμα να λοοταρεις ενα ενα τα πτωματα

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.