Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Ναι αρκετα ευκολα ανεβαίνεις κανοντας quests ακομα και instances αμα εισαι rested (2χ exp )

Ξεκινα με το original και βαλε το επομενα expansion οταν φτασεις στο lvl cap της καθε εκδοσης ή αν θελεις να φτοιαξεις τα καινουρια races

Link to comment
Share on other sites

παιδια, θελει κανεις να με βοηθησει να ξεφορτωθω μια game card? Την ειχα παρει μαζι με το cataclysm, αλλα βαρεθηκα το game και δε τη χρησιμοποιησα. Μαλιστα ειχα κανει cancel και λεω "δε παει στο διαολο ας τη βαλω αφου την πηρα" γιατι ειχα αλλες 10 μερες αραγμα, και παω να την βαλω την ξυνω και βλεπω οτι μου χαρισαν 7 μερες δωρεαν μηπως και με δελεασουν να συνεχισω. Ετσι τελικα δε η χρησιμοποιησα.

20 ευρουλακια αν θελει κανεις στειλτε ενα PM...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Xαχαχα!!

Καλως το παλικαρι! :D

Samael-Sfageas

Zyx-Vailer

Zarras-Atheina

Borg-Headbanging

Djd-Intenso

Trooper-unameit :p

Shaman-Taugrom

Γιωργος Μ-nub4life

Γιαγκ-Αnomos

Ολο κ καποιον θα ξεχναω.

Btw, Zyxουλα πρεπει να εχεις κανει ισα με 500ποστ σε αυτο το θεμα :hehe:

ότι θυμάμαι χαίρομε

αυτό είναι real? η εγώ έπαθα κανένα overdose?

απλά έμεινα λίγο οτι αυτός ο νοομπας ήταν ο γιαγκος :p

Link to comment
Share on other sites

ότι θυμάμαι χαίρομε

αυτό είναι real? η εγώ έπαθα κανένα overdose?

απλά έμεινα λίγο οτι αυτός ο νοομπας ήταν ο γιαγκος :p

Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι είναι θέμα απλής ατυχίας.

Κατάρα είναι για αυτά που γράφεις.

Ετοιμάσου για στρόφαλο : P

Link to comment
Share on other sites

Δεν πιστεύω να νομίζεις ότι είναι θέμα απλής ατυχίας.

Κατάρα είναι για αυτά που γράφεις.

Ετοιμάσου για στρόφαλο : P

lolen

πρέπει να είχες και warrior αν θυμάμαι καλά αλλά σίγουρα αρκουδοπαίχτη, τπτ tauren η orc ειχες :p

Link to comment
Share on other sites

βλέπω προσπαθείς...άδοξα μεν να μου μοιάσεις...τστσ...μικρέ

ρε απάτη, παίζεις ακόμα? και γιατί άλλαξες σερβερ?

Με πήρε στο λαιμό του ο Davman ( Γιώργος Μ) : Έλα να παίζουμε παρέα. Ούτε εγώ λιώνω κλπ.

Μόλις πήγα του χάλασε η ψυχολογία και σταμάτησε το wow : P

Αλλά είχε και προβλήματα ο Kazzak αν διαβάσεις πιο πίσω.

Link to comment
Share on other sites

Αν και παλιά έπαιζα WoW επειδή ποτε δεν είχα δώσει σημασία, μπορεί κάποιος να μου πει περιπου τι data καταναλώνει το WoW (μιλάω πάντα αφού έχεις κατεβάσει όλα τα updates και έχεις όλο το παιχνίδι στον υπολογιστή)

Link to comment
Share on other sites

Αν και παλιά έπαιζα WoW επειδή ποτε δεν είχα δώσει σημασία, μπορεί κάποιος να μου πει περιπου τι data καταναλώνει το WoW (μιλάω πάντα αφού έχεις κατεβάσει όλα τα updates και έχεις όλο το παιχνίδι στον υπολογιστή)

~26.5gb

Link to comment
Share on other sites

Με πήρε στο λαιμό του ο Davman ( Γιώργος Μ) : Έλα να παίζουμε παρέα. Ούτε εγώ λιώνω κλπ.

Μόλις πήγα του χάλασε η ψυχολογία και σταμάτησε το wow : P

Αλλά είχε και προβλήματα ο Kazzak αν διαβάσεις πιο πίσω.

about progress, o kazzak τώρα είναι 3o στην ευρωπη

Link to comment
Share on other sites

Αν και παλιά έπαιζα WoW επειδή ποτε δεν είχα δώσει σημασία, μπορεί κάποιος να μου πει περιπου τι data καταναλώνει το WoW (μιλάω πάντα αφού έχεις κατεβάσει όλα τα updates και έχεις όλο το παιχνίδι στον υπολογιστή)

200-300MB/day με φυσιολογικο gaming (5man, solo lvling, pvp etc..)

~1GB/day αν λιωνεις στο raiding, καθεσαι ολη την ωρα Orgri/SW ή βρίσκεσαι σε περιοχή που γίνεται πανικός από άτομα και spells.

Link to comment
Share on other sites

Ακομα παιζεται αυτην την απαρχαιωμενη μ π ο υ ρ δ α..

LOL και που νομιζα οτι μονο οι Κορεατες συνεχιζουν να εχουν ακομα κολλημα με αυτο το....παιχνιδι

Εγω που παιζω τον μοντερεητορ δεν καταλαβαινω γιατι εσυ παιζεις το τρολλ...

Link to comment
Share on other sites

Εγω που παιζω τον μοντερεητορ δεν καταλαβαινω γιατι εσυ παιζεις το τρολλ...

Aαα εμαθες και την λεξη τρολλ απο τους αμερικανους ευγε εισαι προοδευτικος και μοδατος και με θεσουλα σε φορουμ..

Ευγε εισαι γκουντ μποι για μοντερεητορ μιστερ Τσακονας...σαν κατι νεοελληνες και δημοσιους

Καλυτερα να μαθεις ομως την πραγματικη εννοια της λεξης και σε ποιους ακριβως πηγαινει και οχι απλα να μου την πετας στα μουτρα σαν ειρωνικη ταμπελα και η να την παπαγαλιζεις για να με χαρακτηρισεις ειρωνικα

YΓ: Oυτε spammer ειμαι οπως καθησες να με κατηγορησεις στο πραιβετ μηνυμα σου. Ξερεις καταρχην τι σημαινει η λεξη spammer ??

Μαθε πρωτα που πηγαινει αντι να την παπαγαλιζεις μονο και μονο επειδη την ακουσες σε καποιο αμερικανικο φορουμ

cervelli bene...Mην ξεχασεις να γυαλιζεις την θεσουλα που σου εδωσε ο/οι Aντμινιστρειτορ αυτου εδω του φορουμ

Έγινε επεξεργασία από Vasot
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.