Jump to content



World of Warcraft


stamatas

Recommended Posts

Καλύτερα που δε σου ήρθε. Εγώ δεν το έκανα upgrade ακόμα. Βλέπω τον αδερφό μου, και το μόνο που κάνει είναι 2λεπτά questing, 20 λεπτά pvp. Θα περιμένω μέχρι τον γενάρη, που θα έχουν φτιάξει και τα bugs :p

Link to comment
Share on other sites

Bugs έχει ελάχιστα.

Το PVP έχει να κάνει με τον server... εμείς στον Stormscale με 7% alliance μας βγαίνει η παναγία.

Λαγκ δεν έχει, αλλά έχει τρελα queues (2400 max ~2+ ώρες αναμονή).

Γενικά και με 5άρια μέχρι το 83 πας αέρα, μετά θέλει και κανένα quest.

Το gear reset είναι σιχαμένο, αλλάζω 277 με μπλε απο 5αρι με 83 level req... και έχω ήδη 2 2h που είναι >> απο το shadowmourne....

Είναι πολύ καλή δουλειά, και αν και έχει αλλάξει αρκετά το παιχνίδι είναι το γνώριμο καλό wow.

Α, heroic 5man, με 2 healers αν δεν είσαι ντυμένος, και 110κ τανκ να "τα λέει" με 2 χιτς ;)

Παλιό καλό Shatered Halls κανείς? :)

Link to comment
Share on other sites

Bugs έχει ελάχιστα.

...

Α, heroic 5man, με 2 healers αν δεν είσαι ντυμένος, και 110κ τανκ να "τα λέει" με 2 χιτς ;)

Παλιό καλό Shatered Halls κανείς? :)

Shatered Halls και Black Moras hc στην αρχή του tbc, απλά πολύ λίγα group τα έβγαζαν και αυτά με kara gear :whip:

Link to comment
Share on other sites

Οπα φτιαξανε τα dungeon difficulty τετοια πειτε μου.Ειμαι στο Vashjir 82 και παω για 83.Το Mount Hyjal απογοητευση σα περιοχη.Ακουσα ομως οτι Tol Barad,Uldum και Deepholm τα σπανε.

Τελειωσε και τ gamecard γ#@$ω.Μεχρι στιγμη πως βλεπετe τα class?

Σε pvp προβλεπω ownage Mage Lock καλος και ο hunter.Dk απο οτι ειδα παιζουν με kite :wall:

Paladin rogue σαπιοι μου φανηκαν παρεπιπτοντως παιζω rogue αποκλειστικα και φανατικα απο vanilla.

Έγινε επεξεργασία από Helly
Link to comment
Share on other sites

Παλιό καλό Shatered Halls κανείς? :)

Αμέ!

Θυμάμαι κάτι runs απελπισμένα, με τη ψυχή στο στόμα για να το βγάλουμε.

Το τι "άκυρα" cc επιχειρούσαμε κι άλλα τέτοια κουλά.

"Ευτυχώς" αργότερα καλυτέρευσαν τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Το μεσημέρι 85αρισα, έφτιαξα gear ισα ισα να μπω hc ετυχε Deadmines..

Πολλα wipes, σταματήσαμε τελικά πριν το 4ο boss..

Καλά δεν θα είναι έτσι όταν τα Τ13 θα είναι το current gear, αλλά γενικά γούσταρα.. Καλή δουλεία, ξαναένιωσα epic καταστάσεις σε 5man και χωρίς 15χρονα να φεύγουν στο πρώτο wipe βρίζοντας...

(ΥΓ, λοκ εχω alliance στον LB.. 10% alliance, μας σάπισαν.. τώρα στα 85 πέφτει πολύ εκδίκηση:dance3::dance3:)

Link to comment
Share on other sites

Χτες 5 το απόγευμα είχε 900 queue, και μετά απο 3 ώρες είχε κατέβει στο 200.... Πάω να μπώ στις 8 και βλέπω 3600 queue. Estimated time 6 ώρες... Ενδιαφέρον. Μετά από καμια ώρα κάτι έγινε και μας πέταξε από το queue και μπήκα σχετικά γρήγορα. Μάλλον έπεσε πολύ γκρίνια και ανεβάσανε το cap.

Στα του gameplay τώρα, σχεδόν 84, Warrior Tank στον Kazzak ο main αυτή τη στιγμή. Τσιμπισα και τον Taugrom online (ξανακύλησε, φέρτε τα φάρμακα!:p)

Πολύ ωραίο το Deepholm και το Uldum. Τα instance είναι ωραία, αλλά σε νορμαλ πάλι AOE tanking κάνω. Ελπίζω σε HC να είναι πιο ενδιαφέρον.

Link to comment
Share on other sites

Στο 84 με Tank ήμουν στα 94κ self buffed, και γενικά άντεχα.

Το warrior tanking αν και στην αρχή είχα παράπονα (έχω alts με το παλιό gear score 6200+ mage / lock / rogue) γιατί δεν είχα παίξει, τώρα που το συνηθίζω πάλι είναι αρκετά καλό.

Αλλα γενικά πρεπει να νιώθει το group.

Εμείς παίζαμε και levelarame με Arcane mage / Ele shaman / Prot warr / Holy-Disc Priest / Assasination Rogue.

Με 3 CC γενικά δεν παίζει πουθενά θέμα εκτός απο λίγες περιπτώσεις που το tab targeting και το νεο range 40 yds στο taunt σε προδίδει :)

Στα heroic απαιτεί να νιώθει ο κόσμος και δεν μπορείς να έχεις το rogue με FoK 24/7 λολ.

Κλασσικά κάνει τεράστια διαφορά ένα καλό τανκ που παίζει σωστά τα cds, και ένας καλός healer.

Οι Palas πρέπει να τα σπάνε σε θεμα m/5 γιατί πραγματικά ΔΕΝ σταματαγαμε ποτε, ενώ οι παπάδες τον πίνουν λίγο.

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπισα και τον Taugrom online (ξανακύλησε, φέρτε τα φάρμακα!:p)

Quoted απλα για να ξερει οτι το ξερω...και να περιμενει τα αναλογα χαρουμενα χριστουγεννα που θα κανει μαζι μου...

Σαν το δεντρο του Συνταγματος θα τον(ε) στολισω.

Link to comment
Share on other sites

εγώ χωρίς παπά δεν πάω σε dungeon .Retrie pales και rogues δεν βλέπω και μεγάλη χρησιμότητα. Εντάξει και το CC που ζητάει στα μπουντρούμια δεν είναι και μεγάλο θέμα , οπότε και χωρίς sap μπορούμε να ζήσουμε.

Μέτρια προς καλή δουλειά , χωρίς να φτάνει τα επίπεδα του vanilla .

Link to comment
Share on other sites

Τσιμπισα και τον Taugrom online (ξανακύλησε, φέρτε τα φάρμακα!:p)
Quoted απλα για να ξερει οτι το ξερω...και να περιμενει τα αναλογα χαρουμενα χριστουγεννα που θα κανει μαζι μου...

Σαν το δεντρο του Συνταγματος θα τον(ε) στολισω.

Παίζω ένα μήνα δωρεάν, προσφορά του Κινέζου που πήγε να μου "φάει" το account και έβαλε gamecard.

Μετά βλέπουμε.

[Π.χ. αν περάσω πολύ χρόνο με τον SLN τα Χριστούγεννα, είναι πολύ πιθανό να αναφωνήσω "REAL LIFE SUCKS". Είναι επόμενο να αναζητήσω ξανά καταφύγιο στην ψηφιακή ζωή - όχι πολύ, για 1-2 χρόνια - εώς ότου ξεπεράσω τα τραύματα που θα μου αφήσει η πολύ συναναστροφή μαζί του.]

Τελικά ο Samael πόσα frames πιάνει; :p

Έγινε επεξεργασία από Shaman
Link to comment
Share on other sites

Ξανά, στο μοναδικό χεροικ που πήγα, δεν έπεσα σε 15χρονα να φύγουν στο πρώτο wipe..

Lightning's Blade παιζω, PVP.

LB? nick - faction

εγώ όσο έπαιζα ήμουν με nick ZOng ( gnome mage)/ variopoula (human paladin) / alizee (human rogue)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.