Jump to content



Aναβαθμιση καρτας γραφικων agp


astron man

Recommended Posts

Γεια και χαρα,εχω μεινει με μια nvidia 5700le εδω και 3-4 χρονια και νομιζω πως εφτασε η ωρα για αναβαθμιση,εχω κοιταξει σε site οπως το gpureview αλλα μαλλον εχω μπερδευτει περισσοτερο για αυτο θελω απο εσας μια βοηθεια,τα χρηματα που μπορω να διαθεσω ειναι 80-100Ε τι λετε για αυτες www.eshop.gr/show_per.phtml?id=PER.510551

www.e-shop.gr/show_per.phtml?id=PER.510626

http://www.multirama.gr/Multirama/product.aspx?a_id=111&cc_id=Agp&cp_id=122203

ευχαριστω εκ των προτερων

Link to comment
Share on other sites

Kαλά βρε Ιtalos_RnR μην του λες τέτοια και πάθει συγκοπή ο άνθρωπος, όχι και τζάμπα τα χρήματα, απλά θα δει μικρότερη βελτίωση από ότι θα έβλεπε με έναν πιο γρήγορο επεξεργαστή.

Πάντως ότι και να βάλει, θα δει τεράστια διαφορά από την 5700LE.. εύκολα...

Link to comment
Share on other sites

Kαλά βρε Ιtalos_RnR μην του λες τέτοια και πάθει συγκοπή ο άνθρωπος, όχι και τζάμπα τα χρήματα, απλά θα δει μικρότερη βελτίωση από ότι θα έβλεπε με έναν πιο γρήγορο επεξεργαστή.

Πάντως ότι και να βάλει, θα δει τεράστια διαφορά από την 5700LE.. εύκολα...

Ήθελα να πω πως με λιγότερα χρήματα θα μπορεσει να πάρει την κάρτα που ταιριάζει στο σύστημά του κ να του μείνει κ κάνα φράγκο για καμιά extra μνήμη ίσως .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.