Jump to content



Ποσα pc εχετε?


DJ-XRHSTOS

Πωσα pc εχετε?  

78 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 45
  • Created
  • Last Reply

Εννοείς αριθμό υπολογιστών εν ζωή έτσι? :p Γιατί πολλές ντουλάπες έχουν απολιθώματα......

Εγώ τώρα εχω 2. Ενα το φορητό μου και ένα ο fileserver μου. Μεχρι τα Χριστούγεννα όμως ελπίζω να μεγαλώσει η οικογένεια... :)

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς αριθμό υπολογιστών εν ζωή έτσι? :p Γιατί πολλές ντουλάπες έχουν απολιθώματα......

Εγώ τώρα εχω 2. Ενα το φορητό μου και ένα ο fileserver μου. Μεχρι τα Χριστούγεννα όμως ελπίζω να μεγαλώσει η οικογένεια... :)

lol

οχι στο poll ποσα εν ζωη και στο thread διευκρίνηση!

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι είναι 2 desktop (θέλω όμως ένα δεύτερο δίπλα στο δικό μου να του κάνει παρέα - καλέστε τώρα στο 090-090-090-090-090 για τη συντροφιά του PCiou του MadCat), ένα laptop και... αυτά.. μόνο

Link to comment
Share on other sites

Ενα δικό μου

+Ενα του πατερα+αδερφής μου (office+ DVD)

_____________

= 2 pc

Απο Γενάρη θα εχουμε και 3ο (μονο της αδερφής γιατι γινεται και αυτή πληροφορικάρια (ΤΕΙ))

Και γω τέτοια αδερφή θέλω που να πάρει!!!1

Ανταλλάζουμε; Είναι ψηλή λεπτή καστανομάτα και... χημικός.. σχεδόν lololol

Link to comment
Share on other sites

Στο σπίτι μου:

1 desktop

1 κατεβαστήρι στο σαλόνι

1 laptop

Στο σπίτι των γωνιών μου:

1 desktop

1 κατεβαστήρι

ετοιμάζω και ένα για ταράτσα :110:

συνταγή από φαγητό μου θυμίζει έτσι όπως τα έγραψα. :043:

Link to comment
Share on other sites

1 pc εχω και ψαχνομαι και για αλλο ενα η λαπτοπ.

Όπως τα λέει ο θάνος....1έχω k εγώ απλά ψάχνω και ένα laptop...αλλα θέλω να φτάσω κάπως έτσι....

2 Desktop, 1 laptop.

1 κανονικό ΣΦΑΊΡΑ...1κατεβαστιρι και 1 laptop!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.