Jump to content



ethernet καπουτ


Recommended Posts

εσβησα κατα λαθος το( marvell mini port drivers)και τωρα δεν μου δουλευει η μια ethernet .βαζω το δισκακι της μητρικης και μου βαζει αυτο.εχθες καπως το μπερδεψα και επεξε .σημερα που το ανοιξα τζιφος .heeeeeeelllppp.

post-5924-1442174635,2097_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

εκανα επαννεκινηση για αλλη μια φορα και επανηλθε και η αλλη.απο πινακα ελενχου που ειδα δεν υπαρχει το (marvell mini port driver).χρειαζετε και αν ναι τι γινετε και τι ειναι αυτο?????

Link to comment
Share on other sites

Reboot και ξανά install έκανες? Αν ναι ρίξε ενα καθάρισμα στην registry κάνε άλλη μια προσπάθεια.

Υ.Γ: και εγώ το έκανα καταλάθος σε υπολογιστή φίλου προχθές απο ταχύτητα για να πετάξω τα άχρηστα προγράμματα....

Link to comment
Share on other sites

Reboot και ξανά install έκανες? Αν ναι ρίξε ενα καθάρισμα στην registry κάνε άλλη μια προσπάθεια.

Υ.Γ: και εγώ το έκανα καταλάθος σε υπολογιστή φίλου προχθές απο ταχύτητα για να πετάξω τα άχρηστα προγράμματα....

οχι επανεκκινηση απλα .τωρα να το αφησω ετσι χωρις την μ......????????????

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.