Jump to content



Pentium 4 ή Athlon?


Virus

Recommended Posts

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από kender [07-02-2005 14:43]

Εγώ λέω να κρατήσεις τον Η/Υ που παρήγγειλες για σένα και να δώσεις τον δικό σου στον πατέρα σου και ας υπόκειται και στον νόμο περί Ε.Π.E :p

Σωστοςςςςςςςςςςς.

Εννοειται οτι αυτη ειναι η καλυτερη λυση!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kender

Εγώ λέω να κρατήσεις τον Η/Υ που παρήγγειλες για σένα και να δώσεις τον δικό σου στον πατέρα σου και ας υπόκειται και στον νόμο περί Ε.Π.E :p

Θα συμφωνήσω

Link to comment
Share on other sites

Virus kατι μου λεει οτι πηρες 939 για αμεση συγκριση με το δικο σου!!!!! Οταν μπορεσεις και κανεις καποια συγκριση πες και σε μας τιποτα!!

(και κατι ψιλοασχετο !!Νομιζω οτι εφυγαν οι εποχες που με 30χιλιαρικα επαιρνες αξιομαχο ΑΜD cpu που χτυπουσε τα 100+χιλ της Ιντελ!Το πολυ 50Ε παραπανω δινεις ....νομιζω και αν θες...)

Link to comment
Share on other sites

Αν δίνεις βάρος στα παιχνίδια τότε AMD,αν δίνεις βάρος στις εφαρμογές γραφείου ό,τι και να πάρεις θα μείνεις ευχαριστημένος (θα δινα ένα ελαφρύ προβάδισμα στην Intel σε αυτή τη περίπτωση).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Ilias83 [17-02-2005 15:20]

Παιδιά σε Intelάκια πέσαμε...

Αλλά δεν πειράζει, μικρός είναι ακόμα θα μάθει...

(Και με έναν AMD κοντά του πιστεύω θα μπει στο σωστό δρόμο γρήγορα)

Δεν θυμαμαι τι ειπωθηκε πιο πριν αλλα αν το λες γα μενα εχω ΑΜΔ πανω απο 5 χρονια(καπου εκει)!!Αν και τωρα καλοβλεπω τον Ρ4 και για το λογο που ανεφερα(αν και ειδα κατι 3000+ με 120Ε) και για το οτι τα παιχνιδια δεν ειναι το φορτε μου (πλην ελαχιστων) αλλα αν δεις την κρτα μου θα καταλαβεις!Και για καποιον που δεν κανει OC(οχι εγω) ενας Ρ4 3.2 ειναι οτι πρεπει πιστευω(στα 200Ε)!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ΝTG

Δεν θυμαμαι τι ειπωθηκε πιο πριν αλλα αν το λες γα μενα εχω ΑΜΔ πανω απο 5 χρονια(καπου εκει)!!Αν και τωρα καλοβλεπω τον Ρ4 και για το λογο που ανεφερα(αν και ειδα κατι 3000+ με 120Ε) και για το οτι τα παιχνιδια δεν ειναι το φορτε μου (πλην ελαχιστων) αλλα αν δεις την κρτα μου θα καταλαβεις!Και για καποιον που δεν κανει OC(οχι εγω) ενας Ρ4 3.2 ειναι οτι πρεπει πιστευω(στα 200Ε)!!

Όχι φίλε μου για τον Virus το έλεγα σχολιάζοντας αυτό:

Οσον αφορα για το pc δεν νομιζω να χρειαστω του πατερα μου καθως η υπογραφη μου τα λεει ολα...

__________________

PENTIUM 4 3,2c@4.15GHZ

ABIT IC7-G

ΗIS X800PRO@XT PE

2x512 GEIL ULTRA X PC3200

Link to comment
Share on other sites

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ?

AMD H' INTEL?

ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ :ΠΕΛΕ Η ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ?

Η' ΜΗΠΩΣ ΤΖΙΟΒΑΝΙ? (CELERON ΔΗΛΑΔΗ...)

ΓΙΑ ΦΟΡΗΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ?

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΜD ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dr Mendel [Χθες, στις 22:26]

ΤΕΛΙΚΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΙΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑΤΕ?

AMD H' INTEL?

ΣΑ ΝΑ ΛΕΜΕ :ΠΕΛΕ Η ΜΑΡΑΝΤΟΝΑ?

Η' ΜΗΠΩΣ ΤΖΙΟΒΑΝΙ? (CELERON ΔΗΛΑΔΗ...)

ΓΙΑ ΦΟΡΗΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ?

ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ Ο ΑΜD ΓΙΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ?

1ον AMD

2ον Μαραντόνα

3ον Centrino vs AMD

4ον Δες το top30

:OT: Χρησιμοποίησε μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.