Jump to content



Audio Rec χωρις χρονο


Red-Dragon

Recommended Posts

ξερει κανεις πως μπορω να γραψω cd audio χωρις να μπενουν τα 2 δευτερολεπτα που βαζει το nero αυτοματα? δηλαδη να παιζουν τα τραγουδια χωρις σταματημο....

Link to comment
Share on other sites

νομίζω είναι το ελάχιστο για να ξεχωρίζουν τα tracks τα player.

μπορείς να τα κάνεις όλα 1 μεγάλο track και να τα γράψεις ως 1 track,

αλλά δεν θα μπορείς να πας από το 1 κομμάτι στο άλλο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από cherryman [Χθες, στις 13:44]

To Nero έχει κάποια φίλτρα όταν φτιάχνεις audio cd, κάνεις δεξί κλικ πάνω στα τραγούδια και πας ιδιότητες.

Δυστυχώς αυτό δεν πιάνει αδερφέ.Θα πρότεινα στον φίλο να χρησιμοποιήσει το

CD ARCHITECT της sony.Εγώ μ'αυτό δουλεύω.Είναι κορυφή αλλά θέλει λίγο εκμάθηση όσο αφορά το mixing.Τώρα γιαυτό που θέλει να κάνει ο φίλος είναι πανεύκολο.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Red-Dragon

ακριβως αυτο λεω...πηγαινω ιδιοτητες και αφαιρω τα 2¨ που εχει και το κανω 0 αλλα αυτοματα παει ξανα στο 2

Εμένα πάντως μου έχει δουλέψει όποτε έχω κάνει audio cd, βασικά το χρησιμοποιώ μόνο όταν πρόκειται για συναυλία και τα τραγούδια είναι συνεχόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Πριν το πρώτο κομμάτι στα audio cd πρέπει να έχει κενό 2-3 δευτερόλεπτα για συμβατότητα και άλλωστε δεν ενοχλεί. Από το δεύτερο και μετά μπορείς να το κάνεις μηδενικό το κενό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.