Jump to content



Regarding Cellshock @ Πλαίσιο


GoriLLakos1442169075

Recommended Posts

Καλησπέρα παίδες ,

Πρωτα απ'ολα να ξεκαθαρισω οτι το thread αυτο δεν εχει χαρακτηρα διαφημισης και αφορα οσους εχουν παρει μνημες cellshock απο το πλαισιο.Αμα παλι καποιος mod/admin το θεωρει διαφημηση ας το σβησει.

Επειδη τελευταια αναφερθηκαν πολλα προβληματα ασυμβατοτητας μνημων cellshock (κυριως οι 1000@4-4-4 μιας και ηταν οι πρωτες σε παραγωγη σε σχεση με τις 5αρες και τις 800αρες με τα 4αρια και δεν ειχαν τα EPP profiles στο SPD τους) επικοινωνησα με ενα τεχνικο τους/tester προσδωκοντας λυση στις ασυμβατοτητες!

Μου εδωσε το νεο SPD και ενα προγραμμα να τα κανω re-programm αλλα δυστηχως δεν μου επιτρεπει να το μοιρασω γυρω γυρω!

Θα παρακαλουσα οποιος αντιμετωπιζει προβληματα να μου στειλει ενα πμ για να κανονισουμε πως θα τις φτιαξουμε!

Ο σκοπος μου-του ειναι να εξυπηρετηθειτε γρηγορα και με πολυ λιγοτερο κοστος..

Αν παλι θελετε να επικοινωνησεται με αυτον direct μου ειπε να δωσω το mail του και το τηλεφωνο του ωστε να σας λυσει ολες τις αποριες ή να στειλετε εκει τις μνημες για re-programm!

Μail : arue@msc-ge.com

Phone : +49-7249-910392

Οποιος του στειλει mail ή τον παρει τηλεφωνο να βαλει παρακαλω σαν υποσημειωση οτι το εκανε κατοπιν συνενοησης με εμενα.

PS το 590 απ'οσο ειπε και εδω δεν αντιμετωπιζει προβληματα.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.