Jump to content



Evercool Fanless VGA cooler


SirGeorge

Recommended Posts

1) Evercool φερνουν τα Μακεδονικα οποτε απο εκει εχει παρει και ο Κλεφτορασης , απο εκει μπορουμε να παρουμε και εμεις.

2)SirGeorge μπορει να ειμαι εισαι ο γιωργος τεχνορασης αλλα η σταση σου μου θυμιζει τον υπαλληλο του τον αδερφο του τον μπατζανακη του ωρε.

3)Τοσο τα πρωτα σου ποστ οσο και το απο που την πηρες , οδηγουν στην οπως θες διαφημιση του Κλεφτοραση , το οποιο και δεν με πειραζει .Με πειραζει να τον λετε οτι ειναι και φτηνος και οτι ειναι μονοπωλιο.Ο τυπος ερχονται στιγμες που γδερνει , και το τραγικο ειναι οτι περιπου ξερω ποσο αγοραζει απο check , και για ονομα του θεου 50% και 40% ειναι αισχροκερδια.Οχι τιποτα αλλο θα τα δει κανα πιτσιρικι ή κανας νεος και θα πιστεψει οτι εχει τα παντα απλα ειναι ελαχιστα ακριβος , και θα τρεξει....

4)Ψηνεσαι αγρεια να μαζεψεις ποστ για να εχεις και εσυ custom name ε?

Link to comment
Share on other sites

george στο εχω ξαναπει οτι πεταγεσε σαν την τσουτσου οποτε λεμε για τον κλεφτοραση.

Το κορυφαιο γεγονος με τον τεχνοκλεφτη ηταν παντως στην infosystem με τον 11 και τα ψαρακια. Επισης το pc με την υδροψυξη χωρις cpu! LOLLL

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

1) Evercool φερνουν τα Μακεδονικα οποτε απο εκει εχει παρει και ο Κλεφτορασης , απο εκει μπορουμε να παρουμε και εμεις.

2)SirGeorge μπορει να ειμαι εισαι ο γιωργος τεχνορασης αλλα η σταση σου μου θυμιζει τον υπαλληλο του τον αδερφο του τον μπατζανακη του ωρε.

3)Τοσο τα πρωτα σου ποστ οσο και το απο που την πηρες , οδηγουν στην οπως θες διαφημιση του Κλεφτοραση , το οποιο και δεν με πειραζει .Με πειραζει να τον λετε οτι ειναι και φτηνος και οτι ειναι μονοπωλιο.Ο τυπος ερχονται στιγμες που γδερνει , και το τραγικο ειναι οτι περιπου ξερω ποσο αγοραζει απο check , και για ονομα του θεου 50% και 40% ειναι αισχροκερδια.Οχι τιποτα αλλο θα τα δει κανα πιτσιρικι ή κανας νεος και θα πιστεψει οτι εχει τα παντα απλα ειναι ελαχιστα ακριβος , και θα τρεξει....

4)Ψηνεσαι αγρεια να μαζεψεις ποστ για να εχεις και εσυ custom name ε?

1)Τα μακεδονικά είναι για χονδρική αν δε κάνω λάθος, εμείς πως μπορούμε να πάρουμε? ’μα το ήξερα πάντως θα πήγαινα πρώτα από εκεί και μετά στην Τεχνόραση

2)Εκφράζω μια άποψη, αυτό δεν συνεπάγεται κάποιο από αυτά που λες, έχω τη δική μου στάση και την δική μου προσωπική άποψη.

3)Δεν ανέφερα ποτέ ότι είναι φθηνός. Δεν ανέφερα ποτέ ότι ΔΕΝ εκμεταλλεύται, μάλιστα το παραδέχτηκα. Από 180 περίπου ποστ που έχω εδώ μόνο τα 10 αναφέρονται στο εν λόγω θέμα. Επίσης την πήρα από εκεί γιατί δεν ξέρω ΚΑΝΕΝΑ ΑΛΛΟ κατάστημα στη Θεσσαλονίκη που να έχει αυτά τα πράγματα. Αν μου αναφέρεις ένα άλλο κατάστημα στην Θεσσαλονίκη που να έχει τα ίδια πράγματα να είσαι σίγουρος ότι θα το επισκεφτώ άμεσα.

4)Ναι θα το αλλάξω σε: "Δεν είμαι ο Γιώργος την Τεχνόρασης"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge

Δηλαδή ρε φίλε νομίζεις ότι είναι δικό μου το μαγαζί ????? Κάνεις ΤΕΡΑΣΤΙΟ λάθος!!! Δηλαδή ούτε να συζητήσουμε δεν μπορούμε???? Για όνομα του Α64:blink: ! ΄

Δεν το σχολιάζω άλλο για το συγκεκριμένο μαγαζί, απλώς θα αναφέρω για τα πρακτικά

ότι:

ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ Ή ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΤΟ ΕΧΕΙ!! ΟΠΟΙΟΣ ΔΕΝ ΜΕ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΑΣ ΠΕΡΑΣΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΕΧΝΟΡΑΣΗ ΝΑ ΡΩΤΗΣΕΙ

Κοιτα ειμαστε δηλαδή ηλιθιοι τόσα άτομα που καταλάβαμε το ίδιο πράγμα.

Αν παρ'ολα αυτά επιμένεις ότι δεν εισαι αυτός που καταλάβαμε , σταμάτα να ασχολείσαι με αυτό το μαγαζί , γιατι κάνεις έστω και άθελα σου (πολυ θα ήθελα να το πιστέψω) διαφήμιση, κατι που απαγορεύεται βάσει των κανονισμών του συγκεκριμένου φόρουμ.

Link to comment
Share on other sites

Έχω δικαίωμα να ασχολούμαι με ότι θέλω. Όπως εσύ λες κάτι αρνητικό για το Χ μαγαζί έτσι και εγώ μπορώ να πω κάτι θετικό, συνεπώς ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ. Πέρα από αυτό είπα ότι δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί και αυτή είναι η αλήθεια. Προκαλώ όποιον δε με πιστεύει να περάσει από το μαγαζί να ρωτήσει. Εγώ σου λέω ότι ο τύπος δεν ξέρει καν ότι υπάρχει το thelab.gr. Aυτά και τέρμα για το θέμα, εγώ δεν ξανασχολούμαι γιατί κάποιοι εδώ μέσα δεν σέβονται την ελευθερία έκφρασης και άποψης και πέρα από αυτό χρησιμοποιούν και απρεπείς εκφράσεις εναντίον μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge [Χθες, στις 23:32]

Έχω δικαίωμα να ασχολούμαι με ότι θέλω. Όπως εσύ λες κάτι αρνητικό για το Χ μαγαζί έτσι και εγώ μπορώ να πω κάτι θετικό, συνεπώς ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΑΠΟΛΥΤΩΣ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΝΑ ΜΟΥ ΛΕΣ ΤΙ ΘΑ ΛΕΩ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ. Πέρα από αυτό είπα ότι δεν έχω καμία σχέση με το μαγαζί και αυτή είναι η αλήθεια. Προκαλώ όποιον δε με πιστεύει να περάσει από το μαγαζί να ρωτήσει. Εγώ σου λέω ότι ο τύπος δεν ξέρει καν ότι υπάρχει το thelab.gr. Aυτά και τέρμα για το θέμα, εγώ δεν ξανασχολούμαι γιατί κάποιοι εδώ μέσα δεν σέβονται την ελευθερία έκφρασης και άποψης και πέρα από αυτό χρησιμοποιούν και απρεπείς εκφράσεις εναντίον μου.

Συμφωνώ απόλυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

και πως ηξερε τοτε για τον eleven?

Ρε δεν μπαινει στον Λαμπη και εσυ εκει επιμενεις.Τωρα εγω τι ειδα στο μηχανημα του φορτωμενο μαλλον κανα φορουμ για το πως ψηνεις αυγα.

Link to comment
Share on other sites

Καλά εεεε, γουστάρω :D

δεν ξέρω αν το παλλικάρι είναι της τεχνόρασης-τεχνοκλέφτης ή όπως αλλιώς λέγεται το κατάστημα, αυτό που με ενθουσιάζει είναι ποιοί είναι αυτοί που του επιτίθενται και με ποιό τρόπο :jump:

εχει πολύ γέλιο τελικά ο λάμπης, μπράβο ρε μάγκες, ένα είναι σίγουρο, δεν βαριέμαι εδω μέσα.

** πάντα με καλή διάθεση

Link to comment
Share on other sites

Δεν αμφισβητώ την καλή σου διάθεση φίλε μου, αλλά από την άλλη δεν είναι καθόλου για γέλια το ότι εδώ μέσα δεν μπορείς να πεις ελεύθερα μια άποψη και αμέσως δέχεσαι τέτοιου είδους επίθεση, νομίζω είναι για κλάματα......

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SirGeorge

Δεν αμφισβητώ την καλή σου διάθεση φίλε μου, αλλά από την άλλη δεν είναι καθόλου για γέλια το ότι εδώ μέσα δεν μπορείς να πεις ελεύθερα μια άποψη και αμέσως δέχεσαι τέτοιου είδους επίθεση, νομίζω είναι για κλάματα......

Ελέυθερα μπορείς να πεις την άποψή σου, διαφορετικά το θέμα θα είχε κλειδωθεί .

Δεν σχολιάζω το αν έχεις σχέση με το κατάστημα ή όχι(πολύ απλά διότι δεν το γνωρίζω), ούτε με ενοχλεί το να έχεις.

By the way την ίδια ψύκτρα έχω σε leadtek 5950U, και αν εξαιρέσεις το αθόρυβο της υπόθεσης και σε oc έχασε, και η θερμοκρασία πυρήνα/κουτιού ανέβηκε.

Αυτά.

Link to comment
Share on other sites

ειναι παρα πολυ απλα τα πραγματα. Στειλε ενα pm στον DJD και πες του πως θελεις να βαλεις banner στο site. Θα δωσεις μια ωραια εκπτωση στα μελη του lab και ετσι και εσυ θα εχει την διαφημιση σου και εμεις θα σε επισκεπτομαστε πιο συχνα. οκ?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από unseen

ειναι παρα πολυ απλα τα πραγματα. Στειλε ενα pm στον DJD και πες του πως θελεις να βαλεις banner στο site. Θα δωσεις μια ωραια εκπτωση στα μελη του lab και ετσι και εσυ θα εχει την διαφημιση σου και εμεις θα σε επισκεπτομαστε πιο συχνα. οκ?

Man χαλάρωσε, δεν καίγετε κανένας μας για διαφημίσεις.

Το μόνο που με ενδιαφέρει είναι να μην κοροιδεύει κανένας, κανέναν(και δεν αναφέρομαι στο flaming).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 13:12]

Ελέυθερα μπορείς να πεις την άποψή σου, διαφορετικά το θέμα θα είχε κλειδωθεί .

Δεν σχολιάζω το αν έχεις σχέση με το κατάστημα ή όχι(πολύ απλά διότι δεν το γνωρίζω), ούτε με ενοχλεί το να έχεις.

By the way την ίδια ψύκτρα έχω σε leadtek 5950U, και αν εξαιρέσεις το αθόρυβο της υπόθεσης και σε oc έχασε, και η θερμοκρασία πυρήνα/κουτιού ανέβηκε.

Αυτά.

Όπως βλέπεις φίλε RootX η επίθεση συνεχίζεται από κάποια μέλη , συνεπώς θεωρώ αναγκαίο να κλειδώσεις το thread, όσο για την ψύκτρα θα τα πούμε σε κανένα άλλο thread όπου θα υπάρχουν πιο σωστές συνθήκες. Ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

για την ψύχτρα καμιά μέτρηση υπάρχει? ή θα πούμε μόνο αν είναι όμορφη?

διαφορά σε oc? έχασες?

τέτοιες ψύχτρες βολεύει να έχεις φανάκι στο παράθυρο του κουτιού ακριβώς απέναντι και να τροφοδοτείται με φρέσκο αέρα...

Link to comment
Share on other sites

Το thread θα το κλειδώσω, αφού πρώτα διευκρινήσω κάποια πράγματα :

Όταν λέμε ότι η διαφήμιση απαγορεύεται, σε καμμία περίπτωση δεν εννοούμε να μην κάνουν αναφορές τα μέλη σε καταστήματα. Αλλίμονο. Μπορείται να πείτε ότι θέλετε για οποιοδήποτε κατάστημα, αρκεί να στηρίζετε τα λεγόμενά σας ώστε να γίνεται συζήτηση.

Αυτό που εννοούμε με το η διαφήμιση απαγορεύεται, έχει να κάνει με την αποτροπή του οποιουδήποτε να ωφεληθεί από τον χρόνο που αφιερώνεται εσείς και εμείς στο site.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.