Jump to content



Έχω απευδήσει με αυτή την μητρική!!!!


pontium

Recommended Posts

Α Ν Α Ψ Ε !!!Επιτέλους!!!Τα άλλα δεν έκαναν.....θα σας πω το μοντέλο μόλις περάσω τα win(αύριο).Πάντως σας ευχαριστώ όλους που αφιερώσατε τον χρόνο σας!!!:flower: :flower: :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium

Απο το τέλος 1,2,3 σειρές πίσω κάθετα....δεν μου βγάζει το μοντέλο αλλά που θα πάει,θα το βρω και αυτό!!

Αν εχεις ψηφιακη βγαλε την οθονη οταν κανει ποστ(εκει που βρισκει σκληρους,cd rom κλπ)

και θα σου πω ποια ειναι.Στανταρ το γραφει κατω αριστερα εκει που λεει για το biow revision.

Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτό είναι!!Έχω όμως άλλο ένα πρόβλημα εκτός αυτού των leds......όταν πατάω F2 για να μπω στο BIOS μου λέει "entering setup..." αλλά ποτέ δεν έχει μπει εως τώρα....κάνει σαν να μην το πάτησα καν.Οπότε ξανά.......HELP........!

Link to comment
Share on other sites

H μητρική έχει μόνο ένα jumperάκι και αυτό είναι της on board κάρτας γραφικών......της έβγαλα την μπαταρία και την άφησα όλο το βράδυ εκτός ρεύματος αλλά πάλι τα ίδια......μάλλον είναι χαλασμένη:cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontium [Χθες, στις 19:31]

H μητρική έχει μόνο ένα jumperάκι και αυτό είναι της on board κάρτας γραφικών......της έβγαλα την μπαταρία και την άφησα όλο το βράδυ εκτός ρεύματος αλλά πάλι τα ίδια......μάλλον είναι χαλασμένη:cry:

Αφαίρεσε από επάνω της κάθε συσκευή IDE και floppy και δοκίμασε πάλι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.