Jump to content



Aγορά Τροφοδοτικού.


ARK

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από skembe [Σήμερα, στις 12:20]

Απλά θέλει χώρο το tagan γιατί παίζει πολύ καλώδιο, γενικά είναι πολύ καλό

Πιστευω οτι χωρος δεν ειναι προβλημα γιατι σκοπευω να αγωρασω το xaser III της thermaltake.

Link to comment
Share on other sites

Το Ταγκαν είναι φοβερά αθόρυβο και ναί έχει ΠΟΛΥ καλώδιο :rant:

Αλλά έχω μια ένσταση σχετικά με τα rails του.

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να εξακριβώσω αν για αυτό φταίει το τροφοδωτικό ή η μητρική μου.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από pontifikas

Το Ταγκαν είναι φοβερά αθόρυβο και ναί έχει ΠΟΛΥ καλώδιο :rant:

Αλλά έχω μια ένσταση σχετικά με τα rails του.

Η αλήθεια είναι ότι δεν μπορώ να εξακριβώσω αν για αυτό φταίει το τροφοδωτικό ή η μητρική μου.

H λυση στο προβλημα σου ειναι ενα πολυμετρο! Ακομα και ενα της πλακας με 10e θα ειναι πιο αξιοπιστο απο την μητρικη!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Daidalos [Σήμερα, στις 19:59]

H λυση στο προβλημα σου ειναι ενα πολυμετρο! Ακομα και ενα της πλακας με 10e θα ειναι πιο αξιοπιστο απο την μητρικη!

Τα φοβάμαι εγώ αυτά τα πράγματα :o . Βάζω χέρι στο PC μόνο όταν είμαι σίγουρος ότι δεν θα κάνω λαλακία(έχω κάνει πολλές και κοστίζουν βλέπεις :o ).

Αλλά όταν έλλεγα για την μητρική, εννοούσα ότι έχουν αναφερθεί μητρικές σαν την δική μου που δεν έχουν σταθερή τάση στα rails(το DPS να χέσω μέσα).

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Solid Snake

Θα ηθελα την γνωμη σας για μια αγορα τροφοδουικου που θελω να κανω.

Εγω ειμαι αναμεσα στο TG480-U01 της Tagan και στο TWV SP-480W/B της Thermaltake.

Εσεις ποιο μου προτεινετε?

αυτο το ΤΑGAN NAI ... ειναι αθορυβο και πολυ σταθερο...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από sotiris [Χθες, στις 20:14]

ε βάλτο σ'ένα μόλεξ, δεν θα πάθει τίποτα.

εγώ είπα τη γνώμη μου? ocz modstream, φέγγει και τη νύχτα.

Ειναι αθορυβο? Στα ποσα watt βγαινει?

Link to comment
Share on other sites

To modstream έχει 12άρι ύσηχο ανεμιστήρα με μπλε led, αποσπώμενα UV καλώδια, βγαίνει σε 450/520 W και με χαμηλότερα Amper στην +12 από τα αντίστοιχα powerstream.

Το powerstream έχει 2 8άρια ανεμιστήρια , βγαίνει σε 420/520/600W, έχει μεγαλύτερα Amper στην +12 από τα αντίστοιχα modstream, καλύτερα φίλτρα για καθαρότερες τάσεις και ρυθμιστικά ποτενσιόμετρα για τα +3.3 +5 και +12.

Copyright by Rootx....:p

Edit: Βλεπω με προλαβε ο sotiris :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.