Jump to content



Βοήθεια το Πληκτρολόγιο μου


angelo_v

Recommended Posts

Δοκίμασε 3 πράγματα....

1. Βγάλε τις μπαταρίες για λίγο εκτός και ξαναβάλτες..( μήπως έχει μπλοκάρει...)

2. Ξανασυντονισέ το.... (μπορεί να χάνει σήματα....)

3. Βάλε καινούργιες μπαταρίες....

Αλλιώς RMA αν είναι σε εγγύηση....

Link to comment
Share on other sites

έχω ένα ΜS Internet Keyboard ενσύρματο και δεν λείτουργουν τα παρακατω πλήκτρα:

Caps Lock

Num Lock

Ctrl

Alt

και το (-) απο το NumPad

τι πρόβλημα υπαρχει;

Aν είναι USB τα κάνει που και που. Έμένα ένα USB στην δουλειά και αυτό microsoft καμιά φορά δεν άλλαζει η γλώσσα με το shift+alt και χρειάζεται να κάνω restart. Αν είναι πράγματι USB κοίτα να βρείς κανά αντάπτορα για PS2.

Link to comment
Share on other sites

Ναι πραγματι. Εαν με ανταπτορα το βαλεις σε PS2 τοτε δουλευει αψογα, ετσι εκανα και εγω αλλα τελικα και χωρις λογο μου αρχισε τις βλακειες και εκει περα. Στην εκκινηση δεν αναβε ουτε σε PS2 το πληκτρολογιο και τελικα γυρισα στο παλιο.

Link to comment
Share on other sites

Γρήγορα για rma... :)

Αν και έτυχε μία φορά το εξής περίεργο...

Όταν έπαιζε ο συνδυασμός mediaplay της logitech και ενσύρματο της microsoft το media pro με εγκατεστημένα όλα τα συνοδευτικά, δεν έπαιζαν τα εξής πλήκτρα: 2efv και 6yjm

Λιγάκι κουφό αλλά συνέβη...

Το πρόβλημα λύθηκε με την απεγκατάστση του συνοδευτικού προγράμματος του mediaplay

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.