Jump to content



Μολις καηκε η οθονη μου!!!!!!!


george1551

Recommended Posts

Που λετε εκαψα την οθονη μου μια Nec 18,1" και μαλον πρεπει να χερομε μια και ειναι tft και εβγαλε μια κοκινη γραμμη απο πανω μεχρι κατω αρα δεν επισκευαζετε και επισης δεν υπαρχουν 18,1" οθονες αρα με το RMA θα μου δωσουν 19" ή κανω λαθος μια και την οθονη την εχω μολις 2,5 χρονια να παρω την χαρα ή να περιμενω μεχρι αυριο που θα μηλησω με infoquest... για πειτε μου να ξερω τι με περιμενει????

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο λυπηθηκα ρε παιδια και αν κρηνω με την αλλη οθονη που ειχα στηλει Infoquest πριν 3-4 χρονια που ειχαν χασει μια Hitachi 19" 25-30 κιλα οθονη χαχαχαχα μαλον τυχερος θα ειμαι και τωρα λοιπον παιδες τα εχω βαψει μαυρα

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω βρεθεί ποτέ στη θέση σου έχω ακούσει τραγικά για το RMA οθονών. Σε γνωστό που ήταν χαλασμένη από μαμά (Hitachi) και μετά από ένα κικαιώνα τηλεφώνων, e-mail κτλ του την άλλαξαν με ίδια πλήρως λειτουργική αλλά μεταχειρισμένη!!! Ελπίζω πάντως αυτό να μην συμβαίνει με την Nec και να έχεις σύντομα μια 19άρα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο λυπηθηκα ρε παιδια και αν κρηνω με την αλλη οθονη που ειχα στηλει Infoquest πριν 3-4 χρονια που ειχαν χασει μια Hitachi 19" 25-30 κιλα οθονη χαχαχαχα μαλον τυχερος θα ειμαι και τωρα λοιπον παιδες τα εχω βαψει μαυρα

φίλε, νιώθω τη χαράσου και εγώ, ξέρω τι θες να πείς...

Πρόσφατα μου χάλασε μια Gforce 6600gt AGP και την έκανα RMA για μια

καινούρια 7800GS AGP (+ διαφορά) εννοείται, αλλά με βόλεψε γιατί όταν αγόρασα την 6600GT ήθελα να πάρω ότι πιο δυνατό υ΄πήρχε από AGP στην ελληνική αγορά...

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορεις να φανταστεις ποσο λυπηθηκα ρε παιδια και αν κρηνω με την αλλη οθονη που ειχα στηλει Infoquest πριν 3-4 χρονια που ειχαν χασει μια Hitachi 19" 25-30 κιλα οθονη χαχαχαχα μαλον τυχερος θα ειμαι και τωρα λοιπον παιδες τα εχω βαψει μαυρα

Τι έκανες πάλι Γιώργο και την έκαψες την οθονίτσα.. Voodoο για να πάρεις την 19αρα:040:

Link to comment
Share on other sites

Τι έκανες πάλι Γιώργο και την έκαψες την οθονίτσα.. Voodoο για να πάρεις την 19αρα:040:

πήρε ένα μαχαίρι το έχωσε στο πάνω μέρος της οθόνης και την έσχισε μέχρι κάτω, γι'αυτό εμφανίστηκε η περίεργη γραμμή... :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.