Jump to content



Πόσους μήνες κρατάτε την κάρτα γραφικών σας;


JRIXM8

Πόσους μήνες κρατάτε τις κάρτες γραφικών σας;  

91 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Τώρα τελευταία έχουν μπει πολλές καινούριες κάρτες γραφικών στην αγορά και θα ήταν ωραίο να δούμε πόσο καιρό κρατάμε τις κάρτες γραφικών σε μία δημοσκόπηση. Ψηφίστε, τον χρόνο που κρατάτε κατά μέσο όρο, τις κάρτες γραφικών που περνάνε από τα χέρια σας. Ελπίζω να βγούνε χρήσιμα συμπεράσματα.... ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 42
  • Created
  • Last Reply

Εγώ πάλι ανάλωγα με τα games που παίζω... όχι δεν εννοω να τα παίζω full detail κτλ... Απλά τώρα θα προχωρήσω σε αλλαγή μετά από 2 χρόνια γιατί δεν θα παίζει με καμία παναγία στην 5700 το oblivion

Link to comment
Share on other sites

Eγω αναλογα με τις καρτες που κυκλοφορουν...

Ευκαιριες σαν τις Χ800GTO2 ή π.χ 9500pro δεν χανονται... οταν με τα ιδια λεφτα κερδιζεις ενα 10-30%

Αν υπαρχει ορεξη και υπαρχει... "limited time offer" θα παιξει αναβαθμιση...

Αν δεν παιζει best value for money δεν αναβαθμιζω.

Link to comment
Share on other sites

καπου μεταξυ 7-12..

αν κ μαλλον η 6600GT θα μου κανει παρεα μεχρι να αλλαξω socket(939),οποτε παιζει να ξεπερασει το μισο της εγγυησης..

εκτος βεβαια αν αυξηθει το εισοδημα τους αμεσως επομενους μηνες "ξαφνικα",οποτε ενα πακετακι Χ2,gskill,7800GT δεν θα με χαλαγε..και τα ρεστα σοκοφρετες..

Link to comment
Share on other sites

Τις δυο τελευταιες μου(9700pro&9800pro)τις κρατησα αρκετα.Την 9700 περιπου δυο χρονια και την 9800 16-17 μηνες.Τωρα αν ειναι να αλλαξω αυτην που εχω(x800xt-pe)θα το κανω μονο αν παθει κατι η δεν μου παιξει καποιο παιχνιδι ετσι οπως πρεπει να παιζει.

Link to comment
Share on other sites

περιπου 1 με 2 χρονια

voodoo 1. g-force 2 gts . g-force 3 ti500. fx 5600 για 2 μηνες .9800pro. 6800le@gt

την voodoo και την asus g-force 2 gts της εχω ακομη σε αριστη κατασταση

καποτε το ονειρο των gamers εννοειται οτι δεν της πουλαω

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.