Jump to content



Νέος κάτοχος S1910


drakoulis1442169135

Recommended Posts

1. την γύρισα πίσω στο πλαίσιο

2. πήρα πιστωτικό

3. Πήγα σε άλλο πλαισιο

4. Είχε μια στο ραφι απιξέλιαστη με 200ωρες λειτουργίας. Οπότε λέω εδώ είμαστε, δοκιμασμένη έτοιμη.

5. Τεσταρα με το προγραμματακι για πιξελς,

6. έλεγξα για γρατζουνιες, δαχτυλιες .......

7. την πήρα

Είχε και άλλες κλειστές αλλά μόλις την είδα στο ράφι με σχετικά λίγες ώρες λειτουργίας και απιξελιαστη είπα ότι δεν το ρισκάρω και να τρέχω πάλι σαν παλαβός.... οπότε την χτύπησα!

Αν με ματιάσει κανείς τον ΕΦΑΓΑ!!! :072:

Link to comment
Share on other sites

Συγγνώμη αλλά εμένα γιατί μου φαίνετε περίεργο αυτό; Υπάρχει κάποιος τρόπος να διαπιστώσεις με σιγουριά πόσες ώρες έχει μια οθόνη;; Δεν ξέρω αν υπάρχει τέτοιος τρόπος; Στο είπαν οι υπάλληλοι εκεί; Εγώ πάντως θα προτιμούσα μια καινούρια κλεισμένη ερμητικά στο κουτί της!!

Υ.Γ. Φτου φτου απο μένα!!

Link to comment
Share on other sites

Είχε και άλλες κλειστές αλλά μόλις την είδα στο ράφι με σχετικά λίγες ώρες λειτουργίας και απιξελιαστη είπα ότι δεν το ρισκάρω και να τρέχω πάλι σαν παλαβός.... οπότε την χτύπησα!

Αν με ματιάσει κανείς τον ΕΦΑΓΑ!!! :072:

Και καλά έκανες.

Link to comment
Share on other sites

ΜΙλάμε η οθόνη είναι άψογη...... πέρασα και drivers ενώ πρίν δεν είχα και είναι φοβερή το ghosting περιοριστηκε στο ελάχιστο τα χρώματα απίστευτα!!!

ΑΠΟΛΑΥΣΗ!!!

Φίλε μου τί drivers έβαλες? Απο το site της eizo.gr? Αλήθεια βελτιώνει το ghosting? Γιατί είναι μπόλικο το άτιμο!

Αλήθεια κοίταξε το post μου εδώ! Έχω στο τέλος ένα ωραίο θέμα για συζήτηση σχετικά με τα καμμένα pixels που βρήκα!

http://www.pctechnology.gr/vbull/vb/showthread.php?p=191583#post191583

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.