Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από zyx

τωρα ειμαι ξαπλομενος και το κινητο μου ουτε ξερο που το εχω σε λιγο νανακια.

μην στεναχοριεσαι για τον ξαδελφο θα του περασει. μην τον πιασει κανας βηχας ομως:p

πιστευο εχει σκοτηστη το μυαλο του. α και που σε να τον εχεις απο κοντα ετσι που εχει σκοτηνια σει το μυαλο του μην μας πεταχτη στο αντιπαλο στρατοπαιδο με καναν πρεσχοτ και χασουμε ενα αξιο παλικαρι:p

Xαχαχα!Αν εισαι μαγκας χωσε τερμα βολτ με το καλημερα !!

Ναααα σε παει εεεε?? :p

Mακαρι να βγουν γερα τα ΜΟΒΟ,ολες τις αλλες τις χαρες τις εχουν! :D

(Kαι δε προκειτε να περασω στην σκοτεινη πλευρα για μια παλιοDFI!μην ανησυχεις! :hehe: )

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από Trooper

Βαλε χαρτάκι οπως εχουν οι τράπεζες για σειρά προτεραιότητας :hehe: :hehe:

Είμαι ένα βήμα μπροστά φίλε μου: Βούτηξα σήμερα από τον Σκλαβενίτη ένα από τα μηχανάκια με τους αριθμούς για τις σειρές με τα κρέατα, τυριά, λουκάνικα κλπ :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

Είμαι ένα βήμα μπροστά φίλε μου: Βούτηξα σήμερα από τον Σκλαβενίτη ένα από τα μηχανάκια με τους αριθμούς για τις σειρές με τα κρέατα, τυριά, λουκάνικα κλπ :hehe:

θα εχεις και μπουφε!!?? super! :p

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Husky125

Αυτη την στιγμη ποσταρω απο sli dr ενος φιλου.Παιζει κανονικα με 20πινο.Το mobo ειναι απλα ερεθιστικο.... Καλο σαββατοκυριακο :daisy: :daisy:

που το βρηκε!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 20:37]

πρεπει να σε παρακαλεσουμε δλδ για να δωσεις καμμια φωτο κανα σκορ κοκ?

Στρωνεται το mobo. Οταν ερθει η ωρα θα ανοιχθει καταλληλο thread . Να περιμενεις

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 21:04]

Mη το γελας,αμα δε κανεις burn-in στις DFI κινδυνευεις να καταληξεις με σκασμενους πυκνωτες!! :hehe:

Ξερεις κατι παραπανω φιλαρακο ή ποσταρεις οτι σου κατεβει για να μας τρομαξεις??? :p :P

Ειπαμε ΕΙΧΕΣ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ!!! Δεν το εχεις μαθει ακομα το "ποιηματακι σου"???

dfi rulezzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Ξερεις κατι παραπανω φιλαρακο ή ποσταρεις οτι σου κατεβει για να μας τρομαξεις??? :p :P

Ειπαμε ΕΙΧΕΣ ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΟ ΚΟΜΜΑΤΙ!!! Δεν το εχεις μαθει ακομα το "ποιηματακι σου"???

dfi suckzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

"Φιλαρακο" συμφωνα με ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες αυτο που ειπα ισχυει :p

Η φημες λενε δε οτι για να στρωσει χαρακρτηρα η Dfi πρεπει να την πας ρελαντι για κανενα 12ωρο :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael [Σήμερα, στις 22:16]

"Φιλαρακο" συμφωνα με ανεπιβεβαιωτες πληροφοριες αυτο που ειπα ισχυει :p

Η φημες λενε δε οτι για να στρωσει χαρακρτηρα η Dfi πρεπει να την πας ρελαντι για κανενα 12ωρο :D

δε νομιζω καμια απο αυτη τη παρτιδα να περασει ρελαντι ... :devil: :devil: :devil: :p :p :p

για να μη σου πω οτι σε ολες το πρωτο boot θα ειναι.... "jumperομένη" στην +5 :jump: :jump: :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.