Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από jax7480

Βασικα να ανοιξω απο τωρα το thread "ομαδικο κλυσμα- DFI NF4" ή να περιμενω μεχρι την Δευτερα?

Aνοιξε το δρομο κ ακολουθω :hehe:

Zyx πλακα κανουμε,μη τα παρεις! :p

Link to comment
Share on other sites

θελω και εγωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

SPC για να μην σε πρηξουμε στα τηλεφωνα την δευτερα εχεις καποιο σχεδιο για το πως θα ενημερωθουμε ?

προτεινω να συνταξεις ενα mail με αρκετους παραλειπτες και να το στειλεις τη δευτερα,

δε χρειαζονται πολλα πολλα ..

"εδω DFI - stop"

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 02:08]

misguided by sln:hehe:

E οχι να μας βγει και το ονομα...

Τετοιες φημες πρεπει να πεθαινουν μικρες γιατι αμα μεγαλωσουν καλυτερα να μας βγει το ματι....

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=9782&perpage=20&pagenumber=5

Μαλλον ναυαγησε η ιδεα για 5 NF4 μητρικες και λογικα κατα την γνωμη μου...

post-1498-1416071629,716_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

τελικά παλιό Τόμαρο παράγγειλα και εγώ dfi :p

επιτελους ηρθε το φως και ανοιξε το μυαλο σου. :p

samael δεν τα παιρνω:p

αλλα αμα θελετε να ανοιξετε το θεμα την δευτερα ακουστε τι θα κανετε θα δοσετε 2.1vcore(και να μην τα ακουει το cpu δεν πειραζει τζαμπα ειναι:p) 4volt στις μνημες και 1.9 στο chipset με το καλημερα και δεν θα εχετε προβλημα :p :P :p:D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από zyx

επιτελους ηρθε το φως και ανοιξε το μυαλο σου. :p

xa...xa...

μορι μαλακου ανοιξε κανενα κιν ...

ελπιζω ο μιχ να μην γελαει μαζι μας με τις dfi (μοσφετ)

Link to comment
Share on other sites

Πέρναγα απο ενα Multirama πριν απο κανα 2ωρο, και μπηκα να ρωτήσω για τις DFI. Μου ειπε οτι υπάρχουν σε στοκ στην αποθήκη (τσεκαρε τον υπολογιστή δηλαδή- δε μου το είπε στον αέρα) και συγκεκριμένα οτι υπάρχουν 13 κομμάτια SLI DR, 211 τελική. Ε δε κρατήθηκα πρεπει να ομολογήσω ... :rofl: Μου είπε Τρίτη με Τετάρτη θα την έχω.. :upside:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Borg

xa...xa...

μορι μαλακου ανοιξε κανενα κιν ...

ελπιζω ο μιχ να μην γελαει μαζι μας με τις dfi (μοσφετ)

τωρα ειμαι ξαπλομενος και το κινητο μου ουτε ξερο που το εχω σε λιγο νανακια.

μην στεναχοριεσαι για τον ξαδελφο θα του περασει. μην τον πιασει κανας βηχας ομως:p

πιστευο εχει σκοτηστη το μυαλο του. α και που σε να τον εχεις απο κοντα ετσι που εχει σκοτηνια σει το μυαλο του μην μας πεταχτη στο αντιπαλο στρατοπαιδο με καναν πρεσχοτ και χασουμε ενα αξιο παλικαρι:p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.