Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από fonzi [Σήμερα, στις 12:56]

2 επείγουσες ερωτήσεις:

1) Τι μνήμη?

2) Με ενερμαξ 470 που έχει 2 γραμμές των 15Α θα δουλέυει καλύτερα η απλή απο την sli?

1.)Πόσα λεφτά θέλεις να δώσεις??? ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Πηρα στα Multirama στην Τσιμισκη και μου ειπαν το Σαββατο λογικα θα τις εχουν αλλα ισως υπαρξει προβλημα λογο καιρου...

δεν θέλω να γίνω κακός αλλά αυτά είναι για :hehe:

γνώμη μου (και την λέω σε όσους μιλάω): αν κάποιος θέλει να αγοράζει από μεγαλομάγαζα, για τους Χ - απολύτως σεβαστούς πάντα - λόγους, δεν υπάρχει άλλη σοβαρή επιλογή πλην του Πλαισίου (αναφέρομαι φυσικά στο θέμα του RMA)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 13:19]

δεν θέλω να γίνω κακός αλλά αυτά είναι για :hehe:

γνώμη μου (και την λέω σε όσους μιλάω): αν κάποιος θέλει να αγοράζει από μεγαλομάγαζα, για τους Χ - απολύτως σεβαστούς πάντα - λόγους, δεν υπάρχει άλλη σοβαρή επιλογή πλην του Πλαισίου (αναφέρομαι φυσικά στο θέμα του RMA)

Πολλή διαπλοκή δείχνουν οι κινήσεις σου SPC:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από taurus6819

Πολλή διαπλοκή δείχνουν οι κινήσεις σου SPC:whistling

Βρε μήπως δεν είσαι απλός υπάλληλος των Multirama?!Παίζουν τίποτα μετοχούλες εκεί??

http://www.thelab.gr/showthread.php?s=&threadid=9499

:whistling

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από kallileo

Πηρα στα Multirama στην Τσιμισκη και μου ειπαν το Σαββατο λογικα θα τις εχουν αλλα ισως υπαρξει προβλημα λογο καιρου.

Αρχική απάντηση από spc

δεν θέλω να γίνω κακός αλλά αυτά είναι για :hehe:

γνώμη μου (και την λέω σε όσους μιλάω): αν κάποιος θέλει να αγοράζει από μεγαλομάγαζα, για τους Χ - απολύτως σεβαστούς πάντα - λόγους, δεν υπάρχει άλλη σοβαρή επιλογή πλην του Πλαισίου (αναφέρομαι φυσικά στο θέμα του RMA)

Αρχική απάντηση από taurus6819

Πολλή διαπλοκή δείχνουν οι κινήσεις σου SPC:whistling

Βρε μπας και δουλεύω στο Πλαίσιο και δεν το θυμάμαι; Για κάτσε να ξανακοιτάξω! :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από SLN

Στο RMA ετσι κι αλλιως Ολλανδια θα παει...

Το RMA γίνεται φυσικά από Quest που σημαίνει 2-5 ημέρες.

Για τις υπόλοιπες κακοήθειες φίλτατε SLN, δεν σου απαντώ :p

(ώπα την κοπανάω τώρα γιατί έρχεται το αφεντικό....''Γεια σας κε. Γεράρδε!'' :p )

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.