Jump to content



DFI NF4 - ΟΜΑΔΙΚΗ ΑΓΟΡΑ


spc

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από dpresv

παληκάρια θέλω και γω μία! προλαβαίνω????

το πήρα πολύ αργά χαμπάρι το thread και αυτό το σκουλήκι της γης ο SLN δεν είπε τίποτα και ας ήξερε ότι θελω να αλλάξω mobo... :(

πιθανότατα, δεν υπάρχει πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 746
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από ea6gka [Σήμερα, στις 13:30]

χονδρεμπορας ειναι ο SPC?:D

Απ'όσο γνωρίζω, "χονδρεμπόριο" κάνουν ο RootX μαζί με τον spc: ο spc έχει το κομμάτι του "εμπορίου"...

(Λιανική πάντως έχει κι ο Unstoppable)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc

έχουν φορτωθεί και έρχονται οπότε δεν φαίνεται να αλλάζει η αρχική εκτίμηση (επόμενη εβδομάδα)

EDIT

Η τιμή πρέπει να έχει πέσει και λίγο (δεν ξέρω ακριβώς ακόμα)

απο εδω και περα εκτος απο την :worship: DFI :worship: θα μπαινουν :worship: και στον :worship: SPC :worship:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

.....

(Λιανική πάντως έχει κι ο Unstoppable)

Ε, τα λεφτα που βγαζω ως mod δεν φτανουν για τιποτα, αναγκαζομαι να κανω αλλες 3-4 δουλειες, οποτε αφηστε του χονδρεμπορους που δεν εχουν αναγκη και στηριξτε εμενα τον φτωχο:cry: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από spc [Σήμερα, στις 14:07]

ποιο καλό παιδί θα κάνει τον κόπο να κάνει μία σούμα για τις ULTRA για να κάνουμε και ένα τελικό έλεγχο; :)

LP UT NF4 ULTRA-D

zyx*2

ison

kallileo

greekfragma

kostas578

kender*2

chrisbmw150

chroma

esdee

Cartman

crmaris

Βασιλης

spyrious

enduracell

dpresv

Ζul

:T:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Chosen

Απ'όσο γνωρίζω, "χονδρεμπόριο" κάνουν ο RootX μαζί με τον spc: ο spc έχει το κομμάτι του "εμπορίου"...

(Λιανική πάντως έχει κι ο Unstoppable)

G Damn man, θα σταματήσω να λέω ότι lagάρει ο NW, δεν αντέχω και 3ο μέτωπο μέσα στο ίδιο μου το σπίτι :hehe:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 16:23]

, δεν αντέχω και 3ο μέτωπο μέσα στο ίδιο μου το σπίτι :hehe:

Μετα το "I own U" μετα απο την τοσο ανιδιοτελεστεροτατη πραξη μου σβησιματος του ποστ, να εισαι σιγουρος οτι ΔΕΝ ΘΑ 'ΧΕΙΣ ΠΡΟΒΛΗΜΑ! :whistling :devil:

Link to comment
Share on other sites

σορυ που μπαίνω τελευταία στιγμή. αν είναι ακόμα δυνατόν για μία ακόμα NF4 ultra .

Πληροφοριακά επειδή είμαι επαρχία σε περίπτωση που αχρείαστο να ναι θέλει RMA που γίνεται απευθείας στην info quest?

Ακόμα τελικά ξέρει κανείς τι θα παίζει με τα 20 πινα τροφοδοτικά αν θα δουλεύουν χωρίς πρόβλημα? στο xs έχει θέμα αλλά οι μισοί λένε πως δεν θα έχει πρόβλημα ενώ οι άλλοι πως δεν θα είναι σταθερή.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Dorian

σορυ που μπαίνω τελευταία στιγμή. αν είναι ακόμα δυνατόν για μία ακόμα NF4 ultra .

Πληροφοριακά επειδή είμαι επαρχία σε περίπτωση που αχρείαστο να ναι θέλει RMA που γίνεται απευθείας στην info quest?

Ακόμα τελικά ξέρει κανείς τι θα παίζει με τα 20 πινα τροφοδοτικά αν θα δουλεύουν χωρίς πρόβλημα? στο xs έχει θέμα αλλά οι μισοί λένε πως δεν θα έχει πρόβλημα ενώ οι άλλοι πως δεν θα είναι σταθερή.

default θα παίζει σίγουρα από ό,τι είχα δει σχετικό mail από dfi, σε o/c πιθανόν να έχεις πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.