Jump to content



7800 gt με 339 ευρώ


street warrior

Recommended Posts

Παιδιά όπως και καταλαβαίνετε κι απο το θέμα βρήκα και παράγγειλα 7800 gt με 339 ευρώ απο ελληνικό κατάστημα την οποία και περιμένω στα μέσα της εβδομαδας

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 43
  • Created
  • Last Reply

Ναι ρε Nick,αλλα εσύ λες για ξένο κατάστημα ενώ ο street για ελληνικό.....Street πες μου πμ μάρκα κ απο πού τη βρήκες αν σου είναι εύκολο,γιατί έχω μια υποψία πως ξέρω, γιατί κάτι πήρε το μάτι μου τελευταία σε αυτή την τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Η 7800 gt ειναι της galaxy και τη βρήκα απο εδώ

http://www.multi-shop.gr/

Το λινκ που δίνεις, δεν δουλεύει...

SA αξίζουν όμως αυτά τα online καταστήματα? έχετε πάρει τπτ απο τέτοια μικρά ποτέ?

Aπό το chipshop έχω αγοράσει μερικές φορές.

Link to comment
Share on other sites

SA αξίζουν όμως αυτά τα online καταστήματα? έχετε πάρει τπτ απο τέτοια μικρά ποτέ?

'Exω ξαναψωνίσει απο το συγγεκριμμένο site χωρίς να έχω κανένα πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Το λινκ που δίνεις, δεν δουλεύει...

sorry ρε παίδες κι εγώ ακριβώς το ίδιο πρόβλημα έχω.Προσπαθώ να το επιλύσω.Αν μπορείτε δοκιμάστε και με internet explorer οσοι δουλεύετε mozilla

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε σείς κι εγώ τυγχάνει να έχω πάρει την expert μου από εκεί.αριστη εξυπηρέτηση!αλλα δεν ξέρω τι τρέχει με το site...πριν 3 μέρες είχα μπει k λειτουργούσε μια χαρά.Mάλλον θα ανανεώνεται..Δεν εξηγείται αλλιώς.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απαντώ εκμέρους μου.Αυτα έχει η συζήτηση και απλώς επειδή είχα αγοράσει απο το συγγεκριμένο μαγαζί έγραψα ότι δεν είχα πρόβλημα.Sorry και πάλι αν φάνηκε για διαφήμιση

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι έδωσα link με skroutz ... και απάντησα στην ερώτηση αν έχω ψωνισει σε κάποιο από τα αποτελέσματα (καμία σχέση με το καταστημα που αναφερει ο δημιουργος του thread).

Link to comment
Share on other sites

Kαλη καρτουλα ειναι για τα λεφτα της!Εχει πολυ καλη συχνότητα GPU στα 400 MHz συχνότητα μνήμης στα 1000 MHz και μνημη 256Μb.Για μενα αυτα τα 3 στοιχεια ειναι τα βασικοτερα οταν ειναι να αγορασω καρτα γραφικων!Α!Και αναλογα το συστημα που εχω κοιταω φυσικα και την υποδοχη συνδεση της. :109:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όπως και καταλαβαίνετε κι απο το θέμα βρήκα και παράγγειλα 7800 gt με 339 ευρώ απο ελληνικό κατάστημα την οποία και περιμένω στα μέσα της εβδομαδας

Πολλα λεφτα . Εγω πηρα την ΑΤΙ x800GTO 256MB cpu 400mhz συχνοτητα μνήμης στα 1000 mhz με 179 ευρω που στην ουσια είναι ιδια με την δικια σου.Αν κανω λαθος πες μου.

Δεν ξερω για pipelines.

Link to comment
Share on other sites

Πολλα λεφτα . Εγω πηρα την ΑΤΙ x800GTO 256MB cpu 400mhz συχνοτητα μνήμης στα 1000 mhz με 179 ευρω που στην ουσια είναι ιδια με την δικια σου.Αν κανω λαθος πες μου.

Δεν ξερω για pipelines.

καμμια σχεση οι 2 καρτες που συγκρινεις

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.