Jump to content



ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΥΔΡΟΨΥΞΗ 2 (κλεμμένος τίτλος 2)


Whiteyez1442169121

Recommended Posts

Πανελάκι δεν θέλω γιατί έχω είδη 2 ποτενσιόμετρα για τους 2 12αριδες. Νομίζω υπάρχει κάποια άλλη συσκευή για να μετράει θερμοκρασίες αλλά δεν ξέρω πως λέγετε.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδία μόλις τώρα παρατήρησα σε 2 σημεία στους σωλήνες πάρα μα πάρα πολύ μικρές φυσαλίδες κολλημένες όμως στα τοιχώματα δεν κουνιούνται, έχω πρόβλημα? χτύπησα με το δάκτυλο μου ελαφρά τα σωληνάκια και φύγαν.

Link to comment
Share on other sites

το core center είναι Utilitie της MSI και διαβάζει ότι του δίνει το bios δλδ λανθασμένες πληροφορίες.

Δεν ειναι ετσι ακριβως...

Στην τελευταια εκδοση αυτου του προγραμματος λενε οτι οι θερμ ειναι πιο κοντα στις σωστες...τωρα το πως...μπορει να ειναι φτιαγμενο για να αφαιρει 10C ξερω γω..

Παρε κ το gatewatch που ταιριαζει κ στο κουτακι σου κ εισαι jet.

Link to comment
Share on other sites

Πανελάκι δεν θέλω γιατί έχω είδη 2 ποτενσιόμετρα για τους 2 12αριδες. Νομίζω υπάρχει κάποια άλλη συσκευή για να μετράει θερμοκρασίες αλλά δεν ξέρω πως λέγετε.

Εγώ παντος φίλε μου αυτή τη στιγμή έχω 2 πανελς με 8 ανεμιστήρες σε controllers (ιδιο κουτάκι έχουμε). Από 70 db έπεσε κάτω απο 50 (πιο κατω δεν μετράει το db-μετρο).. :022:

Link to comment
Share on other sites

Δεν ειναι ετσι ακριβως...

Παρε κ το gatewatch που ταιριαζει κ στο κουτακι σου κ εισαι jet.

Λέει πολλά, αλλά για να καταλάβω, γιατί το μαύρο κάνει 30€ και το ασημί σχεδόν τα διπλασια???? (καλά που πήρα το μαύρο case )

Link to comment
Share on other sites

Το έψαξα όταν σκεφτόμουν αν θα πάρω το μαύρο armor ή το ασημι.. τελικά είπα 30€ το πανελ και καμια 20ρια το κουτι.... αστο καλύτερα...πάλι καλά γιατί ο συνδιασμός μαυρο μπλε μου βγήκε σε καλό :)

Link to comment
Share on other sites

Αν είσαι διατεθιμένος να δώσεις καμιά 30ρια eurο, παίρνεις το gatewatch και χρησιμοποιεις μονο τους αισθητηρες θερμοκρασίας. αλλιώς παίρνεις με 5-10 € ένα ψηφιακό θερμόμετρο απο βενζινάδικο αλλά μην περιμένεις ακρίβεια μετρήσεων

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.