Jump to content



δεν ειμαι αχαριστος αλλα ελεος.....


Necro

Recommended Posts

δεν ειμαι αχαριστος......δοξα το Θεο σπιτακι,φαγητο,φιλους...ολα τα εχω.....

................τυχη γιατι δεν εχω? :076:

βλεπετε ηδη το κυριως μηχανημα εχει φυγει για service.....γιατι ομως και το δευτερο γμτ....? :076: ...βλεπετε το μεσημερι επαιξε ο bro cs source ..και ξαφνικα το pc κολλαγε το θανατα......επαιζε με 5 fps ξερω γω και δεν εφτιαχνε...........αμεσως restart και εφτιαξε{να προσθεσω πως ειχε προβλημα ΚΑΙ στα windows αμεσως μολις βγηκα απο το cs ..δηλαδη ολα ηταν αργαααααααα}...ενταξει υπεθεσα πως τα χε παιξει....ανοιγω λιγο και τη μπαλκονοπορτα να μπει δροσια....αλλα...παιζοντας guild wars μετα απο καποια ωρα ακριβως τα ιδια...5 fps αλλα αυτη τη φορα δε φαινοντουσαν καν κατι χαρακτηρες!!!!!!!!!{σε ενα video συγκεκριμενα}.........restart και παιζοντας το ιδιο παιχνιδι για μιση ωρα δε συνεβει τπτ...ολα καλα....ελπιζω να ηταν απλα θεμα θερμοκρασιας γιατι στο cs source το δωματιο ηταν πολυ ζεστο..παιδια δε ξερω ελεος.....δειξτε ελεος.....τι εκανα? τι λαθος εκανα? τι λαθος εχω κανει γμτ?????{να πω πως απενεργοποιησα το messenger και λυθηκε αυτο το προβλημα...η απλως το αγνοησα?

Link to comment
Share on other sites

τι θερμοκρασια......who cares anyway.... μολις το ξανα παθε...αλλα ορκιζομαι πως ειναι lag...ειναι σαν μην αποκρινεται ο server και οπως το L2 οταν γυριζες μεσα στις πολεις και εχει lag και καθεσαι και περιμενεις ποτε θα γυρισει ο char ...{σιγουρα θα ξερουν για τι μιλαω οσοι παιζουν L2 } αυτο δικαιολογειται και απο τη βλαμενη συμπεριφορα του δικτυου της forthnet τωρα τελευταια.....επισης δικαιολογει το γεγονος πως οταν το επαθε αυτο το cs το net graph3 δεν εδειξε ποτε τοσο χαμηλα fps που να δικαιολογουν την αργοπορια στο gameplay.....ειμαι σιγουρος πως τα προβληματα εδω θα εξαφανιστουν με την προσθηκη DDR400 μνημης........δε ξερω ομως τι θα γινει με τον αλλο γμτ ...ελπιζω να εχει προβλημα κανα μηχανημα για να σκεφτομαι πως βρεθηκε το προβλημα....

Link to comment
Share on other sites

Συμβαινουν αυτα ρε c...καποια εφαρμογη θα ανοιξε κ θα ειχε μεγαλο cpu usage..

{να πω πως απενεργοποιησα το messenger και λυθηκε αυτο το προβλημα...η απλως το αγνοησα?

Αν πηγαινες στον task manager πιθανον θα εβλεπες οτι εχει 100% usage...κ εμενα που γινεται που κ που...

Θερμοκρασια δεν ειναι...ουτε ατυχος εισαι...αν κατσω κ γραψω τι μου γινεται καθε μερα..... :p

Link to comment
Share on other sites

θερμοκρασία φταίει..... η κάρτα γραφικών πιάνει κορυφές και σου βγάζει 5 fps.....

άνοιξε τα κουτιά να αερίζονται....και πες μας θερμοκρασίες idle και full load!

το κουτι ειναι ανοιχτο και θα κανω αλλη στιγμη δοκιμη με το riva log......

Link to comment
Share on other sites

Εγω ποτε δεν εχω δει παιχνιδι η και windows να κολλανε απο υπερθερμανση καρτας γραφικων η cpu.......

...συμφωνω και επαυξανω τωρα που το λες οντως εμοιαζε με 100%cpu load...παιζει να ηταν η μερα που ειχα αφησει το nod να κανει scan...παντως μετα απο ενα restart ολα εφτιαξαν αλλα το προβλημα ξανα εμφανιστηκε διαφοροποιημενο και νομιζω πως οφειλεται σε μλκια της forthnet....lag στο guild wars και ανικανοτητα συνδεσης σε servers του cs....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.