Jump to content



Ποιο wireless mouse προτείνετε?


forwardS

Recommended Posts

Έχω μέχρι τώρα αυτο εδώ το ποντίκι, το οποίο τον τελευταίο καιρό παρουσιάζει αρκετα lags, πραγμα που ειδικά στα games καταντάει πολύ σπαστικό+ το ότι το ροδάκι ειδικά στην αλλαγή όπλου στα fps δε δουλεύει όπως θα έπρεπε.

Υπάρχει τιποτα καλό να προτείνετε? Μέχρι 40Ε.

images

Link to comment
Share on other sites

το logitech από pixmania φαίνεται καλό. Με χαλάει λίγο ο σχεδιασμός του. Τα microsoft είναι πιο μουράτα ;) Αυτό εδώ το έχει δοκιμάσει κανείς? http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=38&Nav_Section_Id=38&Catalog_Id=1&Product_Id=186181&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Γιατί ρε παιδιά logitech και όχι Μ$?

Link to comment
Share on other sites

το logitech από pixmania φαίνεται καλό. Με χαλάει λίγο ο σχεδιασμός του. Τα microsoft είναι πιο μουράτα ;) Αυτό εδώ το έχει δοκιμάσει κανείς? http://www.plaisio.gr/IWCatProductPage.process?Section_Id=38&Nav_Section_Id=38&Catalog_Id=1&Product_Id=186181&Merchant_Id=1&sts_cid=3

Γιατί ρε παιδιά logitech και όχι Μ$?

Το MICROSOFT EXPLORER NIGHT είναι για ποντίκι αρκετά βαρύ στο χέρι.Στα παιγνίδια αντιδράει κάπως αργά.Αν δεν σε πειράζει αυτό πάρτο.Γνώμη μου είναι να μη πάρεις ποντίκι με κριτήριο τον σχεδιασμό αλλά τις δυνατότητές του.Επίσης αξίζει να δώσεις παραπάνω χρήματα και να πάρεις ποντίκι που να φορτώνει σε βάση όπως π.χ αυτό http://www.logitech.com/index.cfm/products/details/DE/EN,CRID=2135,CONTENTID=9086 για να μην ασχολείσαι καθόλου με τις μπαταρίες του

http://www.hardshop.gr/shop/item.asp?itemid=825&catid=33

Link to comment
Share on other sites

εξκαφεας ειναι?φορτιζει!! εγω εχω το wireless intellimouse explorer της microsoft και μια χαρα ειναι και στην αποκριση και στο βαρος σε λογικα πλαισια!μονο που κοστισε 60!

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μετα το "ψιλοκραξιμο" που εφαγα απο ορισμενους μανιωδεις gamers εδω μεσα επειδη ειχα το ασυρματο ποντικι της trust και αφου δεν αντεχα πλεον την κατακραυγη αγορασα το mx1000 της logitech!(πακετο με το icemat 2 glass )

Eνα θα πω

ΜΑΜΕΙ ΚΑΙ ΔΕΡΝΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!!

Απιστευτα γρηγορο , απιστευτη ακριβεια , βολικοτατο grip κτλ κτλ

Α must have !

Link to comment
Share on other sites

Microsoft wireless optical mouse 2.0 A πακετο με microsoft wireless mnultimidia keybord 1.0Α. Μέχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος παρολο που παιζω σχεδον συνεχεια L2. Κανενα προβλημα με αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Microsoft wireless optical mouse 2.0 A πακετο με microsoft wireless mnultimidia keybord 1.0Α. Μέχρι τωρα ειμαι ευχαριστημενος παρολο που παιζω σχεδον συνεχεια L2. Κανενα προβλημα με αυτο.

Αν εξαιρέσεις το θέμα με το keyboard που χάνει πολλές φορές , ιδίως στα games

Link to comment
Share on other sites

εξκαφεας ειναι?φορτιζει!! εγω εχω το wireless intellimouse explorer της microsoft και μια χαρα ειναι και στην αποκριση και στο βαρος σε λογικα πλαισια!μονο που κοστισε 60!

Αν δεν δοκιμάσεις ελαφρύτερα ποντίκια δεν μπορεις να καταλάβεις τι εννοώ.

Το είχα και γω το wireless intellimouse explorer της microsoft.Οταν όμως με "εψησε" ένας φίλος να αγοράσω το ΜΧ1000 της logitech κατάλαβα τι θα πει "τελειότητα".

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν δοκιμάσεις ελαφρύτερα ποντίκια δεν μπορεις να καταλάβεις τι εννοώ.

Το είχα και γω το wireless intellimouse explorer της microsoft.Οταν όμως με "εψησε" ένας φίλος να αγοράσω το ΜΧ1000 της logitech κατάλαβα τι θα πει "τελειότητα".

Μαζι σου!

Εχεις απολυτο δικιο και δεν θα σε καταλαβαινα ουτε εγω αν δεν το ειχα αγορασει!( το mx1000 εννοειται!)

Link to comment
Share on other sites

Λογικό είναι να είναι το καλύτερο αφού είναι laser και όχι optical.Και δεν είναι προσωπική μας γνώμη.Ατελείωτες οι διακρίσεις και οι έπαινοι στο ιντερνετ.Και με κόστος 65€.

Link to comment
Share on other sites

τελικά αγόρασα το logitech click plus. Πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.Καμία σχέση με το παλιό της Μ$. Πιο ανετο και πιο καλή απόκριση. Είναι σαν να μην έχεις ασύρματο ;)

Link to comment
Share on other sites

τελικά αγόρασα το logitech click plus. Πολύ ευχαριστημένος μέχρι τώρα.Καμία σχέση με το παλιό της Μ$. Πιο ανετο και πιο καλή απόκριση. Είναι σαν να μην έχεις ασύρματο ;)

Χαίρομαι που σου αρέσει. :)

Καλοδούλευτο.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.