Jump to content



Guide:Πως να τηγανισετε το PC σας


mefistofelis

Recommended Posts

Χα,χα,χα,χα,χαχα,!!!!!!!!!!!

ΥΓ Τι avatar ειναι αυτο βρε mefistofeli???? To pc μου αρχισε να αντιδρα περιεργα...... Ουπς μου επεσε ενα ποτηρι με νερο στο πληκτρολογιο,που το εβαλα το χαρτι?Α!Εδω ειναι , κατσε να το παρω.Φτου το φελεκι μου πωςγλυστρησα στα νερα!Παλι καλα που βρεθηκε και αυτο το ωραιο μεγαλο μαυρο καλωδιο που καταληγει στο UPS μου για να στηριχτω.Του UPS?AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Ti γκαντεμια ειναι αυτη αραγε!!

Link to comment
Share on other sites

ΥΓ Τι avatar ειναι αυτο βρε mefistofeli???? To pc μου αρχισε να αντιδρα περιεργα...... Ουπς μου επεσε ενα ποτηρι με νερο στο πληκτρολογιο,που το εβαλα το χαρτι?Α!Εδω ειναι , κατσε να το παρω.Φτου το φελεκι μου πωςγλυστρησα στα νερα!Παλι καλα που βρεθηκε και αυτο το ωραιο μεγαλο μαυρο καλωδιο που καταληγει στο UPS μου για να στηριχτω.Του UPS?AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA! Ti γκαντεμια ειναι αυτη αραγε!!

Την φωτο μου την εστειλαν με τον τιτλο καλη τυχη πριν δωσω ορθοπαιδικη για σαμποταζ...Αλλα επειδη εγραψα 10 την εχω για γουρι!!!!!!!! :033: :033: :019:

Link to comment
Share on other sites

Την φωτο μου την εστειλαν με τον τιτλο καλη τυχη πριν δωσω ορθοπαιδικη για σαμποταζ...Αλλα επειδη εγραψα 10 την εχω για γουρι!!!!!!!! :033: :033: :019:

Αν το μαθουν αυτο τα καναλια θα σε κανουν πρωτο θεμα,

με τιτλο ....Ο ΑΦΘΑΡΤΟΣ!

Link to comment
Share on other sites

Δεν μας λέει όμως τι λάδι χρησιμοποιήσε... :(

Μήπως ξέρετε πως λέγεται; ...Έχω ένα παλιό P3 και θέλω να κάνω μια δοκιμή...

AΛΤΗΣ :116: :116: :116:

ειναι ειδικο υγρο που δεν ειναι αγωγιμο στο ρευμα..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.