Jump to content



Καρα Must PCI Latency Tool και αυξηση αποδοσης - Καρε (FPS)


Arty

Recommended Posts

Κάποιον του χάριζαν ένα γαιδαρο και αυτός τον κοίταζε στα δόντια......

Λοιπόν το υφάκι σε όποιους αρέσει αααα και πάει πακέτο με την πληροφορία....

Αν δεν σας αρέσει το υφάκι αφήστε χάμο την εφαρμογή ρε δικιά μου είναι η πληροφορία και είναι μόνο για όσους τους αρέσει το υφάκι μου......Ναι εμένα του τέλοιου κομπιουτεράρα Του έμπειρου από το 1980 στους υπολογιστές που έχει περάσει όλα τα μοντέλα που κυκλοφόρησαν στην αγορά μηδενός εξαιρουμένου....

Α και προσοχή όσοι κατέβασαν την εφαρμογή (και χωρίς να την τρέξουν) και δεν τους αρέσει το υφάκι μου, το σύστημά τους θα αυτοκαταστραφεί σε 2 ημέρες (έτσι για να σας χαλάσει το ΣΚ χεχεχε)

Λοιπόν φοβερό πράγμα το χούμορ.....

Κατ'αρχας τέρμα η πλάκα σοβαρά τώρα.

Το post ήταν από άλλο forum οπότε το υφάκι πήγαινε εκεί. To γράφω κιολας, αλλά όποιος έχει την παρεξήγηση στο αίμα του έτσι είναι βιάζετε να μιλήσει....

Είμαστε οκ?

Smile είναι η Candit Camera.......

Τώρα πάντε στον καθρέφτη και δείτε την φάτσα σας......

Και εγώ σας ΑΓΑΠΩ....μουτς.

Arty out...

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι ο γάιδαρος δεν τραβάει μία μιας και η αλλaγή στο PCI latency δεν έχει επιπτώσεις στην ταχύτητα, τουλάχιστον στην κάρτα γραφικών.

Όσο για το υφάκι. Όλοι το λατρεύουμε! Don't worry.

Υ.Γ. Αναρωτιέμαι τι κερδίζεις με το παραπάνω. Πάντως κανένας από τους προηγούμενους που παρεξηγήθηκαν με το αρχικό σου post και το "υφάκι" δεν νομίζω να βάλουν τα κλάμματα.

Τέλος πάντων.....

Link to comment
Share on other sites

Φοβάμαι ότι ο γάιδαρος δεν τραβάει μία μιας και η αλλaγή στο PCI latency δεν έχει επιπτώσεις στην ταχύτητα, τουλάχιστον στην κάρτα γραφικών.

Όσο για το υφάκι. Όλοι το λατρεύουμε! Don't worry.

Υ.Γ. Αναρωτιέμαι τι κερδίζεις με το παραπάνω. Πάντως κανένας από τους προηγούμενους που παρεξηγήθηκαν με το αρχικό σου post και το "υφάκι" δεν νομίζω να βάλουν τα κλάμματα.

Τέλος πάντων.....

Αδελφέ σε ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια αλλά πλάκα σπάμε, την ώρα μας περνάμε, και ανταλάσουμε πληροφορίες....Δεν είμαστε καμια πολυεθνική με Deadlines άγχος δύσκολα αφεντικα κ.λ.π.κ.λ.π. Μια κοινότητα είμαστε με κοινοκτημοσίνη στην πληροφορία ή Dato αν θέλετε. Στα πλαίσια των χρηστών ηθών "αγάπα τον πλησίον σου με το καβουρδιστίρι του... ε εεεε τα ελλατωματά του??????? εεεεε τις μπλε οθόνες του???????"

ουφ κάπως έτσι βρε αδερφια....

Arty out...

Κοίτα να δεις που τώρα κάποιοι θα βγουν και θα πουν "εμ φυσικά αδερφός του είναι.... τι θα έλεγε......"

:081: :081: :081: :081: :081: :081:

Arty out...

Link to comment
Share on other sites

Το post ήταν από άλλο forum οπότε το υφάκι πήγαινε εκεί. To γράφω κιολας, αλλά όποιος έχει την παρεξήγηση στο αίμα του έτσι είναι βιάζετε να μιλήσει....

Είμαστε οκ?

Ok then!

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το utility είναι όντως πολύ χρήσιμα αλλά για πιο παλιά συστήματα μάλλον που δεν δίνει επιλογή το BIOS για αλλαγή του PCI latency timer. Χρήσιμο επίσης για κατόχους PCI video capturing cards.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.