Jump to content



Ερωτηματολόγιο Εργονομίας κουτιού Η/Υ [56k WARNING@#83)]


SlotKiller

Recommended Posts

Γεια σας παιδια!

Κανουμε μια εργασια στο μαθημα της εργονομιας στο Πανεπιστημιο Πειραια και θα θελαμε την πολυτιμη βοηθεια σας!

Εχουμε φτιαξει ενα ερωτηματολογιο, 14αρων multiple choice ερωτησεων σχετικων ...με την τρελα μας! :daisy: Τα συμπερασματα που θα βγουνε απο την ερευνα θα ειναι πολυ χρησιμα για να δουμε τελικα πως φανταζόμαστε το τέλειο κουτι! :inlove:

Το ερωτηματολόγιο θα το βρείτε εδω: http://www.questionpro.com/akira/TakeSurvey?id=196964

και δεν θα σας απασχολησει πανω απο 5 λεπτα!

Φιλικα

Θοδωρης

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 87
  • Created
  • Last Reply

Done. Οντως πολυ καλο, αν κι εχω μια προταση. Μπορει να δυσκολεψει λιγο τα αποτελεσματα αλλα κατα την αποψη μου χρειαζεται. Εκει που ρωταει για το τι θεωρειται σημαντικοτερο σε ενα κουτι να μπορεις να βαλεις προτεραιοτητες στην λιστα και οχι να επιλεξεις απλα τα 2 πιο σημαντικα.

Link to comment
Share on other sites

Done...

Συμφωνώ με τον jax. Επίσης

1. Στην ερώτηση για τη χρήστης είμαι έψαχνα τι να βάλω γιατί εγώ είμαι ανάμεσα στον advanced user και στον power user με την κατηγοριοποίηση που θέτεις. Καλό θα ήταν να είχες βάλει κάποια ενδιάμεσα. Εγώ τελικά έβαλα power user...

2. Στην ερώτηση για το BTX μπορούσες να βάλεις και "δεν σκέφτομαι την αναβάθμιση σε BTX"...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.